budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
15 listopada 2016 budconsult Kategorie: budconsult Tłumaczenia. Tagi: biuro tłumaczeń Poznań, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia ustne Poznań, i tłumaczenie konferencyjne Poznań. Lokalizacje: Poznań, Poznań, Poznań, i wielkopolskie. Brak komentarzy do Biuro tłumaczeń – tłumaczenie symultaniczne, konsekutywne i pisemne
Biuro tłumaczeń - tłumaczenie symultaniczne, konsekutywne i pisemne

Biuro tłumaczeń specjalizująca się w ramach tłumaczeń ustnych. Profesjonalne tłumaczenia ustne – nie tylko symultaniczne, ale i konsekutywne. Świetnie wiemy, jak wspomagać proces porozumiewania się osób biorących udział w istotnych wielojęzycznych szkoleniach i konferencjach. W naszej ofercie znajdą Państwo także kompetentne tłumaczenia pisemne: medyczne, techniczne, biznesowe, naukowe.

Nasze usługi tłumaczeniowe oferujemy w licznych językach – wśród nich angielski, niemiecki, francuski, czeski, hiszpański, jak również języki nierzadko uznawane za egzotyczne – choćby azjatyckie. Stawiamy na wysoką fachowość i opłacalne stawki.

Zapraszamy do wyboru naszej firmy jako dostawcy usług. Zapraszamy na tłumaczenia symultaniczne – Warszawa i cała Polska.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.4024441, Długość geograficzna: 16.929580399999963

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 01.05.2020 12:34:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz