budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
12 sierpnia 2018 budconsult Kategorie: budconsult Dom. Tagi: blacha, Blacha z posypką, blachodachówka, pokrycia dachowe, i posypka. Brak komentarzy do Blacha z posypką
Blacha z posypką

Wybór blachy na dach nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Pod uwagę należy brać nie tylko sam wygląd, czyli kolor i kształt, ale też to, z jakich materiałów jest wykonana. Ostatnio dużą popularnością cieszy się blacha z posypką, która nieco różni się od tradycyjnych blach, zwłaszcza jeśli chodzi o jej wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Pokrycia dachowe w postaci blachy z posypką są niezwykle wytrzymałe na grad, silne opady deszczu i wiele innych zjawisk pogodowych.

Blacha z posypką często nazywana jest lepszą wersją tradycyjnej blachodachówki. Pokrycia te wykonywane są przeważnie ze stalowych ocynkowanych blach, dzięki czemu są dużo twardsze i cięższe od tradycyjnych blach. Dodatkowo, zewnętrzna warstwa pokrywana jest specjalnym granulatem, dzięki czemu blacha z posypką jest odporna na wszelkie uszkodzenia. Pokrycia dachowe tego typu są nieco droższe od tradycyjnych rozwiązań, jednak są rekompensowane przez trwałość i solidność materiału, który powinien przetrwać długie lata.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 01.08.2019 04:18:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz