budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
22 sierpnia 2018 budconsult Kategorie: budconsult Architektura. Tagi: Błękitny Józefów, dom, domy bliźniacze, domy jednorodzinne, i Józefów. Brak komentarzy do Błękitny Józefów
Błękitny Józefów

Osiedle Błękitny Józefów to kompleks domów bliźniaczych usytuowanych w samym sercu miasta Józefów. Otoczone zielenią jest niezwykle cichym i spokojnym miejscem. W pobliżu znajdują się lokale handlowo usługowe, sklepy, lokale rozrywkowe, szkoły i urzędy. Inwestycja to domy o metrażach 170 – 180 m2. Wnętrza wykończone zostały w dwóch stylach – klasycznym i angielskim, zatem każdy może wybrać dom dopasowany do swojego stylu. Osiedle Błękitny Józefów zaprojektowane i wykonane zostało według najnowszych standardów i technologii. Każdy budynek wyposażony został w systemy energooszczędne.

Każdy dom posiada własny garaż z podjazdem i ogrodzony ogródek. Piętra nie posiadają skosów, zatem każde pomieszczenie może być wygodne w aranżacji. Osiedle Błękitny Józefów to idealnie miejsce dla osób pragnących mieszkać z dala od zgiełku wielkiego miasta, ale jednocześnie chcą do niego szybko dojechać. Z Józefowa do centrum Warszawy dojechać można w zaledwie 30 – 40 minut. Wszystko dzięki sprawnej komunikacji podmiejskiej i drodze szybkiego ruchu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 17.11.2019 07:18:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz