budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
19 marca 2019 budconsult Kategorie: budconsult Edukacja i Nauka. Tagi: coaching, coaching kraków, coaching studia podyplomowe, studia podyplomowe coaching, i studia podyplomowe coaching Kraków. Brak komentarzy do Coaching
Coaching

Coaching to popularna i coraz bardziej rozrastająca się dziedzina. Ma wielu przeciwników i sceptyków, wynika to jednak z tego, że branża ta w żaden sposób nie jest prawnie uregulowana, co otwiera pole do nadużyć. Niektórzy podejmują się tego rodzaju działalności nie mając ku temu odpowiednich kwalifikacji ani przygotowania. Stąd później niskiej jakości usługi i rzesza niezadowolonych klientów.

Na WSZiB przekonasz się jednak, do czego coaching służy i jak bardzo potężne to narzędzie. Nauczymy cię nie tyle motywować ludzi poprzez płomienne przemowy, ale raczej uważne słuchanie nastawione na zrozumienie. Dzięki takiemu podejściu będziesz w stanie diagnozować problemy i wyzwania rodzące się w twoim zespole i zaradzać im już w zarodku. Jako pierwszy dostrzeżesz mocne strony w introwertycznym współpracowniku i pomożesz mu je rozwinąć.

Kierunek ten przyda się nie tylko osobom, które chcą stanowić solidny support w swoich zespołach, lecz także i tym, którzy myślą o założeniu własnej działalności jako coach. Rynek coachingu jest jeszcze dość młody i otwarty na dobrze przygotowanych specjalistów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 18.08.2019 00:07:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz