budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
2 maja 2019 budconsult Kategorie: budconsult Części samochodowe. Tagi: części do samochodów steyr, części steyr, steyr części, i steyr części do samochodów. Brak komentarzy do Części Steyr
Części Steyr

Jednym z kilkudziesięciu producentów, których części znaleźć można w naszej ofercie, jest austriackie przedsiębiorstwo Steyr. U swoich początków produkowała ona karabiny, wszelako jednak pod inną nazwą. W latach dwudziestych rozwinęła produkcję także o silniki wysokoprężne. Szybko nabrała rozpędu i poczęła wchłaniać konkurentów dodając ich wyroby do swojej oferty. W efekcie części Steyr do samochodów ciężarowych stały się propozycją wartą uwagi coraz większej rzeczy klientów i projektantów.

Obecnie części Steyr produkowane są jednocześnie do ciężarówek, jak i do karabinów. Są bardzo cenione także i poza Europą. Sklepie Concord znajdziesz podzespoły tej marki. Oferujemy ich sprzedaż zarówno w systemie hurtowym, jak i detalicznym. Wiele marek aut korzysta z podzespołów tej marki. W wielu przypadkach świetnie się one sprawdzą jako tańsze zamienniki. Zachęcamy do przejrzenia katalogu.

Wiele firm z tej branży rozpoczynało swoją działalność od pokrewnej lub zgoła całkiem niezwiązanej branży. Części Steyr, podobnie jak inne ich produkty, okazała się na tyle solidne, że podbiły serca klientów. Jest to bardzo ważny wyznacznik jakości.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 18.10.2019 06:20:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz