budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
27 października 2018 budconsult Kategorie: budconsult Odzież. Tagi: damska koszula sw, damska koszula sw krótki rękaw, damska koszula sw z krótkim rękawem, damska koszula służby więziennej, niebieska damska koszula sw, niebieska damska koszula służby więziennej, i niebieska koszula służby więziennej damska. Brak komentarzy do Damska koszula służby więziennej
Damska koszula służby więziennej

Więzienie to miejsce, które z różnych względów kojarzymy przede wszystkim z mężczyznami. Niestety jednak i panie nieraz popadają w konflikt z prawem i muszą trafić za kratki, aby przejść proces resocjalizacji. Z tego też powodu nie powinno nas dziwić, że instytucji tej nie brak kobiet także i wśród personelu. A skoro tak, to musiała powstać damska koszula służby więziennej.

Koszula stanowi podstawowy element każdego umundurowania. Wyjątkiem mogą być polowe-poligonowe wersje strojów wśród żołnierzy czy strażaków. Bardziej luźne wersje zastępują koszule t-shirtami. W przypadku jednak stroju zakładanego na co dzień do pracy, to właśnie koszula stanowi podstawę. Różni się jednak krojem od tego, co noszą panie na co dzień. Damska koszula służby więziennej wyposażona została w patki, na które założyć można pagony ze stopniami. Te mocowane są za pomocą specjalnie tam umieszczonych guzików. Posiada też specjalny emblemat naramienny.

Kolejnym wyróżnikiem damskiej koszuli służby więziennej jest kolor, charakterystyczny własnie dla tej formacji, czyli jasny niebieski. W połączeniu z naturalnym składem: 80% bawełny i 20% elany, jest to naprawdę ładny produkt.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.02.2020 11:45:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz