budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
28 sierpnia 2019 budconsult Kategorie: budconsult Oświetlenie. Tagi: długie linie LED, linia LED, linie LED, oświetlenie LED, oświetlenie ledowe, i taśmy led. Brak komentarzy do Długie linie LED
Długie linie LED

Oświetlenie ledowe już na dobre zagościło w większości budynków. Stosuje się je w domach, biurach, miejscach użytku publicznego. Jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, o wiele tańszym i wydajniejszym w porównaniu do tradycyjnych świetlówek. Co więcej, obecne możliwości technologiczne to zaawansowane technologie, pozwalające na tworzenie ciekawych produktów, takich jak długie linie LED. Są to wyspecjalizowane systemy oświetleniowe do zabudowy. Profile świetlne, dostarczają bardzo dużą ilość światła, będące jednocześnie stylową dekoracją. Warto przyjrzeć się im bliżej oraz poznać ich zalety.

Długie linie LED montuje się w suficie, co pozwala na tworzenie rożnego rodzaju instalacji świetlnych. Daje to nieograniczone możliwości aranżacyjne w danym pomieszczeniu. Obecnie światło jest niezastąpionym elementem dekoracyjnym. Nie tylko stylowe lampy, ale przede wszystkim gra cieni i świateł wywiera największe wrażenie na każdym gościu. Co więcej, długie linie LED to technologia nie emitująca ciepła. Oznacza to, że listwy mogą być montowane w bliskiej odległości przedmiotów i miejsc wrażliwych na wysokie temperatury.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 21.07.2020 02:54:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz