budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
31 sierpnia 2017 budconsult Kategorie: budconsult Usługi. Tagi: pracownia projektowa, projekty domów i projekty domów jednorodzinnych. Lokalizacje: dolnośląskie, Wrocław, Wrocław i Wrocław. Brak komentarzy do Dobredomy.pl – projekty domów
Dobredomy.pl - projekty domów

Nie ma dogodniejszej pomocy w projektowaniu rezydencji mieszkalnych, aniżeli ta płynąca od fachowców. Na witrynie dobredomy.pl wyczekują na Państwa profesjonaliści w tym temacie – z wiedzą, doświadczeniem oraz zamiłowaniem do podejmowania wyzwań. Z usług naszej pracowni architektonicznej skorzystało już wielu kontrahentów, którzy po dziś dzień cieszą się gniazdkiem w domach bazujących na planach powstałych u nas. Bez względu na to, czy ma to być dom stereotypowy, energooszczędny, z kosztorysem lub bez – nasza załoga z okazałą radością podejmie się tego zagadnienia. Wszystko wedle Państwa oczekiwań – można skorzystać z już gotowych projektów lub złożyć indywidualne zlecenie na zupełnie nowe, niepowtarzalne.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: „Dobre Domy Flak & Abramowicz” Sp. z o.o. Spółka komandytowa dawniej Pracownia Projektowa Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o.
  • Adres: Strzegomska 2-4 53-611 Wrocław

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.1121227, Długość geograficzna: 17.004719799999975

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.08.2018 10:39:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz