budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
12 stycznia 2016 budconsult Kategorie: budconsult. Tagi: dwumas, dwumasowe, koło i regeneracja. Lokalizacje: Poznań, Poznań, Poznań i wielkopolskie. Brak komentarzy do Dwumasa
Dwumasa

Poszukując części samochodowych stoimy przed bogatym wyborem szeroką ofertę – podobnie te oryginalne, co i zamienne. W wielu przypadkach dostępną okazują się również części regenerowane, czyli tego typu, które były wcześniej wykorzystywane, ale została im odnowiona wcześniejsza jakość. Czy wybór regenerowanego elementu ma cel? Oraz czy po regeneracji część ma swe autentyczne cechy? Podstawową przewagą takiego rozwiązania staje się znacznie niższa cena elementów regenerowanych.

Mogłoby się wydawać, że regeneracja pojawiła się niedawno. Na początkach motoryzacji typowym było, że jeżeli część się zużywa trzeba ją usprawnić i równocześnie rozciągać jej funkcjonowanie na tyle długo, na tyle, na ile się da. Stopniowo regeneracja wypływała z małych warsztatów, natomiast teraz wykorzystuje ją niejeden wielki koncern motoryzacyjny. Regeneracja bywa tak powszechnie użytkowana po pierwsze ze uwzględnieniem ekonomii, z drugiej zaś strony na ochronę środowiska. Klient korzysta, dając znacznie mniej za część jednakowej wartości, natomiast do otoczenia dociera znacznie mniej części, które nadal mogłoby przez długi czas funkcjonować. Dla koncernu motoryzacyjnego to sposób na wojnę z częściami zamiennymi, które zawsze są tańsze, jednak w każdym przypadku również mają niewielką jakość. W sferze takiej co koło dwumasowe znjadziemy wiele jednostek, jednakże dobierając odpowiednią trzeba skontrolować jej doświadczenie i równocześnie zdolności. Regeneracja przeważnie okazuje się długotrwałym procesem, gdzie nie ma możliwości upaść żaden komponent, ponieważ tylko wtedy część może rywalizować z tą oryginalną.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.406374, Długość geograficzna: 16.925168100000064

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 09.05.2018 15:20:28)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 11.09.2017 02:47:56)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz