budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
7 września 2016 budconsult Kategorie: budconsult. Tagi: wynajem samochodów Szczecin i wypożyczalnia samochodów Szczecin. Lokalizacje: Szczecin, Szczecin, Szczecin i zachodniopomorskie. Brak komentarzy do Fado – Wypożyczalnia Samochodów
Fado - Wypożyczalnia Samochodów

Ogromną zaletą Wypożyczalni Samochodów Fado jest wychodzenie naprzeciw życzeniom klienta. Dlatego w ofercie Fado oprócz atrakcyjnych cen wynajmu można natrafić na wiele niespotykanych nigdzie indziej ofert. Do takich można zaliczyć bezpłatne wyjazdy wypożyczonym samochodem poza granicę Polski czy sezonowe promocje. Dzięki dogodnej lokalizacji kilka minut jazdy z centrum Szczecina każdy może bez problemu dotrzeć do siedziby firmy. Sam proces wynajmu samochodu również nie jest problematyczny – formalności zajmują zaledwie kilka minut, po czym można ruszać w trasę.

Inne usługi, jakie zapewnia Fado obejmują między innymi wynajem pojazdu zastępczego z OC sprawcy. Oprócz tego wynajem samochodów może się okazać niezwykle użyteczny podczas remontów – zamiast korzystać z drogich usług firm przewozowych można dużo taniej i bezpiecznej na własną rękę zadbać o swój dobytek. Do wypożyczalni pojazdów warto się też udać przy planowaniu dłuższych wyjazdów w większym gronie lub na okresowe potrzeby rozwoju działalności firmy, na przykład korzystając z promocji dla kurierów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.403956, Długość geograficzna: 14.504101900000023

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 23.03.2018 11:53:53)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 23.10.2016 06:13:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz