budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
31 lipca 2019 budconsult Kategorie: budconsult Ogrzewanie. Tagi: domekt r 600h filtr f7, filtr domekt r 600 h, Filtry Domekt R 600 H, komfovent domekt r 600h, i komfovent domekt r 600h f7. Brak komentarzy do Filtry Domekt R 600 H
Filtry Domekt R 600 H

Dom od zawsze był dla człowieka synonimem schronienia, bezpiecznej przystani, miejsca, w którym możemy się zrealktować i poczuć, że nic nam nie zagraża. Dotarliśmy jednak z rozwojem cywilizacji do czasów, w których nasz „wróg” nie jest widoczny gołym okiem i nie zatrzymają go solidne ściany. Do czego zmierza ta metafora? Do zwrócenia uwagi na jakość powietrza, jakim oddychamy śpiąc, odpoczywając czy przygotowując obiad.

Jak zatem zatrzymać wroga, którego nie widać? Niezbędne są do tego odpowiednie filtry. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami rekuperatora, możemy np. założyć filtry Domekt R 600 H. To bardzo dobre zamienniki droższych modeli, o bardziej niż satysfakcjonujących parametrach. Sam fakt, niż wyłapują minimum 55% zanieczyszczeń, robi wrażenie. Filtry Domekt R 600 H są przy tym bardzo wytrzymałe i nie wymagają częstej wymiany. Wbrew pozorom dobrze korzystać z nich przez cały rok – jesienią i zimą ochronią nasze powietrze przed smogiem, a wiosną i latem zatrzymają pyłki. Jeżeli zatem masz w domu alergików, będą Ci wdzięczni jeśli kupisz filtry Domekt R 600 H.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 06.07.2020 01:30:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz