budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
30 lipca 2016 budconsult Kategorie: budconsult Warszawa. Tagi: imprezy, integracja, organizacja imprez, szkolenia i team building. Brak komentarzy do Gamma Discover – firma eventowa
Gamma Discover - firma eventowa

Chcesz zorganizować spotkanie integracyjne?
Ta określana przez wielu jako wyjątkowa firma integracyjna utworzona została przez ludzi, których łączy podejmowania nowych wyzwań, bogate doświadczenie biznesowe, zamiłowanie do ekstremalnych wypraw oraz niecodzienne pasje. Stanowimy organizację, która przez Klientów uznawana jest wśród firm eventowych za całkowicie nietypową.

W jaki sposób pracujemy z grupą?
Imprezy integracyjne prowadzimy w myśl którego człowiek poprzez własne doświadczenie coraz lepiej stosuje uzyskane umiejętności i wiedzę.
Proponowane programy składają się z serii praktycznych projektów, które mogą być prowadzone w terenie, w sali, jak i w formie wyjazdu integracyjnego czy tematycznego spotkania integracyjnego.

Gry integracyjne i gry scenariuszowe pozwalają na zabawę i naukę grupom osób od 30 do nawet 300 osób.
Jakimi narzędziami i metodami posługujemy się? M. in.: warsztaty im pro, gry scenariuszowe i larpy, sztuki korporacyjne, atrakcje tematyczne, mowy motywacyjne, gry kompozytowe, team building

Szczegółowy przebieg eventów oraz ramy czasowe dostosowywane są każdorazowo do Państwa oczekiwań


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 16.02.2018 17:39:54)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 07.09.2016 23:31:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz