budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
8 sierpnia 2018 budconsult Kategorie: budconsult Narzędzia. Tagi: giętarka do rur calowych, giętarka do rur calowych z miedzi, giętarka do rur miedzianych calowych, giętarka kuszowa do rur calowych, i giętarka kuszowa do rur miedzianych calowych. Brak komentarzy do Giętarka kuszowa do rur calowych
Giętarka kuszowa do rur calowych

Jednym z praktycznych elementów wyposażenia montera zajmującego się instalacjami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi jest giętarka kuszowa do rur calowych. Nieduży, wygodny sprzęt ułatwia pracę i przygotowanie poszczególnych elementów orurowania.

Co znajdę w zestawie?

Podstawą zestawu do gięcia rur jest oczywiście giętarka kuszowa do rur calowych. To nieduży, łatwy w obsłudze sprzęt, który można wygodnie przechować w załączonej walizce. Nieodłącznym jej elementem są matryce do rur o różnych średnicach. Umożliwiają pewne, precyzyjne prowadzenie giętego materiału. Ponadto – producent załączył nóż do cięcia oraz gradownik służący do czyszczenia. Kompletny zestaw to znaczące wsparcie dla każdego instalatora. Ułatwi obróbkę miedzianych i aluminiowych rur stosowanych powszechnie w instalacjach klimatyzacyjnych lub chłodniczych. Do jego obsługi potrzeba niewiele siły.

Gdzie kupić giętarkę kuszową do rur calowych?

Sprzęt ten jest dostępny w sklepie internetowym Elgracool pod linkiem: https://elgracool.pl/product-pol-389-Gietarka-kuszowa-do-rur-CH-404L.html. W szerokim asortymencie znaleźć można bardzo wiele produktów przydatnych instalatorom sprzętu klimatyzacyjnego i chłodniczego. Elgracool sprzedaje również wysokiej jakości komponenty i urządzenia chłodnicze oraz klimatyzacyjne.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 15.01.2020 07:53:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz