budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
11 maja 2012 budconsult Kategorie: budconsult Dom. Tagi: ceny garaży murowanych, projekt garażu, i projekty garaży. Brak komentarzy do Gotowe projekty garaży
Gotowe projekty garaży

Dostępne są rozmaite projekty garaży. Zdołamy na przykład wykorzystać takie rozwiązania jak garaż blaszany. Dosyć popularnym sposobem jest także konstruowanie garażu z płyt ogrodzeniowych, powiązanych z konstrukcją dachu z blachy falistej. Tego typu wyjścia są niedrogie, lecz bez wątpliwości nie będą odpowiednio układały się z sąsiedztwem, w szczególności, jeżeli znajdują się blisko rewelacyjnie wykończonego budynku. Ich funkcjonalność też będzie stała pod znakiem zapytania. Trzeszczące drzwi blaszaka czy straszący wizerunkiem dach na pewno nie będą stosownym rozwiązaniem na lata.

Jeśli wybudowaliśmy już dom, to zapewne w zarysie domu uwzględniony był projekt garażu. Owszem musi on być porządnie wbudowany w model domu, tak by był głównie funkcjonalny, lecz i żeby pasował architektonicznie do pozostałych zabudowań.

Najlepszym rozwiązaniem, podczas gdy stawiamy dom, będą projekty garaży murowanych – wolnostojących albo przyległych do budynku. Taki garaż będzie sprawny i posłuży nam bardzo długo.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 53 (ostatnio: 04.08.2020 03:36:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz