budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
30 kwietnia 2018 budconsult Kategorie: budconsult Ziołolecznictwo. Tagi: jak samodzielnie przygotować kief, jak zrobić kief, kief, prasa do kiefu, i prasy do kiefu. Brak komentarzy do Kief
Kief

Podczas mielenia suszonych liści w młynku powstaje sporo pyłu, który osadza się na dnie. Ciężko się go pali, niemniej wyrzucanie go jest marnotrawstwem. Posiada on bowiem bardzo wiele aromatu. Za pomocą specjalnej, manualnej prasy można z tego pyłu uzyskać tzw. kiefu, który dodany do suszu znacznie zwiększy jego moc i aromat. Dzięki temu własnoręcznie przygotowywane wkłady do papierosów i fajek będą jeszcze bardziej ergonomiczne.

Kief możemy swobodnie używać do praktycznie każdego rodzaju fajki, papierosa czy nawet waporyzatorów. Jest on niemal w całości pozbawiony części roślinnych, zatem można go bez problemów łączyć z koncentratami. Spalany daje bardzo gęsto i intensywny dym, który gwarantuje niezapomniane doznania. Każdy amator wdychania ożywczych substancji powinien wypróbować ten rodzaj wypełnienia swojej fajki.

Warto zauważyć, że takie zabiegi pozwolą nam na spore oszczędności. Zmielony susz zmieszany z pokruszonym kief jest dużo mocniejszym ładunkiem, a przecież powstaje niemal z tego samego. W ten sposób mniejszą ilością liści wykorzystujemy do palenia przez dłuższy czas, co przełoży się na niemałe oszczędności.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 27.04.2019 06:04:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz