budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
1 lipca 2014 budconsult Kategorie: budconsult Części samochodowe, budconsult Usługi, i budconsult Warsztaty samochodowe. Tagi: felgi, klimatyzacja, opony, Oświęcim, i stacja kontroli pojazdów. Lokalizacje: małopolskie, Oświęcim, Oświęcim, i oświęcimski. Brak komentarzy do Klimatyzacja Oświęcim
Klimatyzacja Oświęcim

Firma RS CAR Grzegorz Krawczyk proponuje serwis i sprzedaż: opony – nowe, jedno-sezonowe, bieżnikowane i felgi – stalowe i aluminiowe. Realizujemy usługi wulkanizacyjne takie jak montaż opon, wyważanie kół, naprawa pękniętych opon. Zajmujemy się profesjonalną renowacją felg, w naszej ofercie m.in. prostowanie felg aluminiowych i stalowych, piaskowanie, malowanie proszkowe.

Zapewniamy również profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej. Dbamy o to, aby klimatyzacja pracowała zawsze we właściwy sposób, a Państwo mogli cieszyć się rześkim powietrzem. W naszej ofercie: serwis, ozonowanie, odgrzybianie, nabijanie klimatyzacji samochodowej.

Stacja kontroli pojazdów RS CAR w Oświęcimiu realizuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o DMC do 3,5 tony. Posiadamy nowoczesną i profesjonalnie wyposażoną stację kontroli pojazdów. Realizujemy badania okresowe samochodów oraz pomagamy w diagnozowaniu podstawowych usterek pojazdu w celu zapewnienia Waszego bezpieczeństwa na drodze. Zapraszamy do umówienia się na przegląd mieszkańców Oświęcimia i okolic.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.0304479, Długość geograficzna: 19.2974428

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 10.04.2019 19:35:59)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 06.04.2016 11:33:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz