budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
1 grudnia 2016 budconsult Kategorie: budconsult. Tagi: dwumasowe, regeneracja i sprzęgła. Lokalizacje: Poznań, Poznań, Poznań i wielkopolskie. Brak komentarzy do Koła dwumasowe
Koła dwumasowe

Rynek części do samochodów jest bardzo różnorodny i obejmuje zarówno te oryginalne, ale też zamienne. W wielu przypadkach możliwą są jednocześnie części regenerowane, a zatem takie, jakie były już użytkowane, ale była im przywrócona wcześniejsza jakość. Czy zakup regenerowanego elementu ma cel? I czy po regeneracji część posiada swoje autentyczne właściwości? Znaczącą wartością tego wyjścia pozostaje dużo niższa cena elementów regenerowanych.

Co interesujące, regeneracja to nie wynalazek nowoczesności. Na starcie motoryzacji wiadomym było, że jeżeli część ulega zużyciu należy ją odnowić i jednocześnie wydłużać jej funkcjonowanie na tyle długo, na tyle, na ile się da. Stopniowo regeneracja wypływała z małych warsztatów, natomiast teraz zajmuje się nią niejeden wielki koncern samochodowy. Regeneracja jest tak ochoczo używana po pierwsze ze względu na ekonomię, ale też zaś strony na ochronę środowiska. Użytkownik zyskuje, dając dużo mniej za element jednakowej jakości, zaś środowisko zyskuje, bo tworzy się mniej śmieci i jednocześnie surowce nie są marnotrawione. Dla koncernu motoryzacyjnego to panaceum na konfrontację z zamiennikami, jakie w każdym przypadku są tańsze, aczkolwiek zawsze też mają znikomą jakość. W sferze takiej jak koło dwumasowe funkcjonuje dużo jednostek, jednakże wyszukując odpowiednią musimy zbadać jej doświadczenie i jednocześnie zdolności. Regeneracja częstokroć okazuje się długotrwałym zabiegiem, gdzie nie ma możliwości upaść nawet mały detal, gdyż tylko w takiej sytuacji część ma możliwość konkurować z tą fabrycznie nową.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.406374, Długość geograficzna: 16.925168100000064

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 32 (ostatnio: 09.05.2018 14:22:52)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 14.12.2017 05:50:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz