budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
25 czerwca 2019 budconsult Kategorie: budconsult Remont. Tagi: gniazdka, Kontakt Simon, kontakty, osprzęt, i producent. Brak komentarzy do Kontakt Simon
Kontakt Simon

Kontakt Simon to polska firma, lider wśród producentów osprzętu elektroinstalacyjnego. W ofercie znajdziemy między innymi łączniki, puszki, gniazda i wiele przydatnych akcesoriów elektronicznych. Firma stawia na dobrą jakość swoich produktów, co przekłada się na zaufanie klientów. Wiele z produkowanych elementów znajduje szerokie zastosowanie zarówno w małych gospodarstwach domowych, jak i w budynkach użyteczności publicznej, czy przemysłowej. Kontakt Simon wciąż się rozwija i wprowadza nowe technologie na swoje linie produkcyjnej. Dowodem są dobrej jakości czujniki gazu, różnego rodzaju sensory, sterowniki i moduły.

Kontakt Simon to także firma z bogatą historią. Powstała na początku lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Przez tak długi okres czasu i obecność na rynku, producent zdołał wypracować się bardzo dobrą pozycję oraz nabył cenne doświadczenie. To, co najbardziej go wyróżnia to przede wszystkim zaangażowanie, pasja i wykwalifikowana kadra pracowników. Szeroka gama produktów, nowatorskie podejście i trafne, praktyczne rozwiązania sprawiają, że produkty zyskują uznanie nie tylko na rynku krajowym, ale także zagranicznym. Potwierdzają to liczne certyfikaty i nagrody dla tej właśnie firmy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 05.07.2019 23:49:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz