budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
15 stycznia 2017 budconsult Kategorie: budconsult. Tagi: kosze betonowe, kosze parkowe, kosze uliczne i ławki parkowe. Brak komentarzy do Kosze parkowe
Kosze parkowe

Mała architektura jest obecnie miarą poziomu życia. Jej kształtowanie jest wyjątkowo konieczne w miastach, w których rozwinięty stał się dynamizm i w których tworzone są specjalne miejsca na odpoczynek i rozrywkę.

Wiele miast polskich inwestuje w nowatorskie rozwiązania w tym zakresie, rozpoczynając od takich podstaw jak kosze uliczne i betonowe, przez leżaki parkowe, na ocieplanych przystankach autobusowych finalizując.

Tradycyjnie w krajobraz miejski wchodzą stojaki rowerowe, ze względu którym częściej ludzie udają się w miasto nie pojazdami spalinowymi, ale właśnie rowerami. Stojaki na rowery ułatwiają pozostawienie pojazdu w bezpiecznym, odpowiednim do tego miejscu.

Park to właściwa miejsce, by spędzić w nim czas z bliskimi oraz przyjaciółmi, więc powinien być przystosowany do standardów. Pierwszym, co kojarzy się, kiedy myślimy o odpoczynku w takim miejscu, są ławki parkowe. Naturalnym detalem są także kosze parkowe, dzięki którym zachowuje się czystość i porządek. W taki sam sposób oczyszczone są chodniki uliczne – kosze uliczne wymalowane w kwiatki ponad znaczeniem praktycznym, zwiększają także estetykę miasta.

Wszystko po to, żeby ożywić mieszkańcom czas wolny w obrębie miasta i przysłużyć się troskliwości o estetykę miast.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 30 (ostatnio: 08.09.2018 21:05:08)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 29.01.2018 20:04:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz