budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
22 sierpnia 2018 budconsult Kategorie: budconsult Agencje reklamowe. Tagi: kreacja nazw, naming co to, naming kraków, naming marki, i naming produktów. Brak komentarzy do Kreacja nazw
Kreacja nazw

Kreacja nazw — bardziej skomplikowane niż może się wydawać

Słysząc nazwy najpopularniejszych marek wydają się nam one oczywiste. Znają je wszyscy, mają chwytliwe i ładnie brzmiące nazwy. Warto się jednak zastanowić jak wyglądał proces ich tworzenia. Co wpłynęło na to, że nie wyobrażamy sobie teraz, by dana marka mogła brzmieć inaczej. Ile czasu zajmowało wymyślenie finalnej wersji nazwy, która obiegła świat. Kreacja nazw jest bardziej skomplikowana niż mogłoby sie to wydawać i zazwyczaj czuwają nad nią liczni specjaliści. Nazwa marki jest jedną z najważniejszych części zakładania firmy. Sukces firmy w dużym stopniu zależy od nazwy, która będzie chwytliwa, łatwa do zapamiętania oraz uosabiająca to, czym tak naprawdę zajmuje się marka.

Kreacja nazw — czym jest i jak wygląda proces wymyślania nazwy

Kreacja nazw, czyli naming jest procesem wymyślania chwytliwych nazw marek i produktów, które na zawsze z nią zostaną. Wymaga gruntownego poznania tematu oraz firmy lub produktu. Dzięki temu można lepiej zrozumieć istotę nazywanej rzeczy i dobrać dla niej najtrafniejsze określenie. Trzeba zadbać o jego poprawność kulturową, polityczną i prawną. Jak widać, nie jest to tak proste jak mogłoby się zdawać.

Z tego względu warto zadbać, aby Kreacja nazw naszych produktów lub marek znalazła się w rękach specjalistów. Agencja reklamowa Roxxmedia na podstawie zebranych informacji wymyśli dla Ciebie nazwy, które zapewnią sukces Twojej firmie i sprawią, że na zawsze zagościsz w myślach swoich klientów!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 13.09.2019 23:43:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz