budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
21 marca 2017 budconsult Kategorie: budconsult Sprzęt AGD. Tagi: cena kuchenka gazowo elektryczna, kuchenka gazowo elektryczna, kuchenka gazowo elektryczna cena, kuchenka gazowo elektryczna opinie, kuchenka gazowo elektryczna taniomania i taniomania kuchenka gazowo elektryczna. Brak komentarzy do Kuchenka gazowo elektryczna
Kuchenka gazowo elektryczna

W każdej kuchni powinna znaleźć się kuchenka, która pozwoli na gotowanie różnorodnych potraw. Idealnym rozwiązaniem w wielu domach może być kuchenka gazowo elektryczna?

Dlaczego kuchenka gazowo elektryczna?

Po pierwsze nie jesteś uzależniony od jednego rodzaju zasilania. W przypadku braku prądu nadal możesz korzystać z kuchenki gazowej i odwrotnie. Jest to chyba najczęściej spotykany rodzaj kuchenki w polskich domach. Dawniej montowano w domach wyłącznie gazowe kuchenki, jednak chyba każdy zna minusy piekarników gazowych. Trudno w nich kontrolować temperaturę i łatwo przypalić pieczone potrawy.

Czy płyta gazowa jest dobrym rozwiązaniem?

W wielu domach jest niemal jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Obecnie modne stają się kuchnie indukcyjne, ale wymagają one instalacji elektrycznej, która wytrzyma duże obciążenia. Często w starych budynkach wiąże się to z koniecznością kosztownego remontu. Właśnie dlatego kuchenka gazowo elektryczna nadal jest często wybieranym sprzętem kuchennym. Można ją podłączyć do gazu ziemnego lub do butli. Dzięki tej możliwości jest to uniwersalny i bardzo praktyczny sprzęt dużego AGD. Dostępne są w różnych nowoczesnych lub klasycznych wzorach.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 07.03.2018 20:27:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz