budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
25 lipca 2013 budconsult Kategorie: budconsult Kursy i szkolenia. Tagi: gabinet psychologiczny Gliwice, korepetycje Gliwice, kurs maturalny Gliwice, kury dla rodziców Gliwice i psychologia sportu Śląsk. Brak komentarzy do Kursy maturalne, kursy dla rodziców, psychologia sportu, diagnoza i terapia – Eduakcja
Kursy maturalne, kursy dla rodziców, psychologia sportu, diagnoza i terapia - Eduakcja

Centrum rozwoju Eduakcja została założona z myślą o wspieraniu ludzi w osiąganiu pełni ich możliwości. Z naszych usług korzystają uczniowie na każdym szczeblu kształcenia oraz dorośli.

Grono specjalistów Eduakcji tworzą doświadczeni nauczyciele, pedagodzy oraz psycholodzy, którzy z chęcią podzielą się z Państwem swoją wiedzą oraz kunsztem.

Kieruje nami zasada, że nie ma takich przeciwności, którym nie damy rady oraz nie ma takiej wiedzy i umiejętności, których nie dałoby się rozwinąć.

W ofercie Centrum rozwoju Eduakcja znajdują się kursy maturalne i gimnazjalne, kursy dla rodziców, psychologia sportu, korepetycje.

Prowadzimy także konsultacje psychologiczne, zajmujemy się dysleksją, dysgrafią, dyskalkulią oraz pomagamy w diagnozie i terapii trudności szkolnych.

Znajdź naszą stronę i profil fb.

www.eduakcja.com.pl/


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 25.09.2017 03:42:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz