budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady

Imprezy firmowe Bydgoszcz

21 października 2013 budconsult Kategorie: budconsult Hotele i noclegi, budconsult Ślub, i budconsult Wesela. Tagi: imprezy firmowe bydgoszcz, sala bankietowa bydgoszcz, sala weselna Bydgoszcz, sala weselna Magnolia, i wesela Bydgoszcz. Lokalizacje: bydgoski, kujawsko-pomorskie, Sicienk, i Sicienko. Brak komentarzy do Imprezy firmowe Bydgoszcz
Imprezy firmowe Bydgoszcz

Od wielu lat w Sali Weselnej Bydgoszcz, wyprawiliśmy imprezy i bankiety dla bardzo wielu par. Tak na okoliczność ceremonii zaślubin jak i jubileuszu ślubów. Zorganizujesz u nas zarówno sporą imprezę jak i skromną uroczystość. Zachęcamy do odwiedzin fotogalerii na naszej witrynie internetowej. Szczególnie praktyczny dojazd z Bydgoszczy pozwala na prosty przewóz gości weselnych na Salę Bankietową. Wśród naszych usług pomagamy w organizacji wszystkich przyjęć okolicznościowych. Robimy wszystko żeby zatroszczyć się o odpowiednią jakość potraw w naszej kuchni i przyprowadzamy warzywa tylko od najsolidniejszych producentów. Gwarantujemy znakomitą oprawę gastronomiczną i spełnienie Państwa pragnień o niesamowitej imprezie.

Unikalne wnętrze sali weselnej w Bydgoszczy wzbogaconej delikatną dekoracją oczarowuje każdego z Gości, a nasza wyborna kuchnia i wykwalifikowana obsada kelnerów umożliwia naszym gościom ulec pamiętnej rozrywce i doświadczyć wyjątkowy klimat Sali Bankietowej. Udostępniamy także menu sylwestrowe i wyjątkowe na różne wydarzenia. Obiekt znajduje się na obszarze strzeżonym z prywatnym parkingiem. Współpracujemy ze świetnym kapelami weselnymi, operatorami kamer, osobami zajmującymi się fotografią, których z miłą chęcią Państwu polecimy.

Zapraszamy do Sali Weselnej Magnolia w Kruszynie koło Bydgoszczy. Proponujemy wiele usług związanych z organizacją wesel, imprez firmowych i innych przyjęć. Możemy urządzać przyjęcia dla ponad 180 osób. Zapewniamy wyżywienie i doświadczonych kelnerów. Daleko od ulicznego zgiełku przeżyjesz najpiękniejsze momenty Twojego życia w Sali Bankietowej Magnolia. Obecni na imprezie mają do wykorzystania miejsca parkingowe i piękny ogród. Na uwagę zasługują także wygodne pokoje hotelowe dla osób bawiących się na imprezie.

Wyprawisz u nas przyjęcia weselne i komunijne, chrzciny i rocznice ślubów. Dla przedsiębiorców z okolic Bydgoszczy i nie tylko, oferujemy organizację imprezy firmowe Bydgoszcz , zjazdów oraz bankietów dla pracowników. Dla odwiedzających przygotowaliśmy ogród z przepiękną fontanną, gdzie można miło przeżyć imprezę. Tymczasem dla maluchów przygotowaliśmy teren do zabawy, żeby się nie nudziły. Sala Bankietowa Magnolia jest zlokalizowana w miejscowości Kruszyn, położonej 7 km od śródmieścia Bydgoszczy, dzięki czemu doskonale nadaje się na hotel daleko od zgiełku miasta, co z pewnością docenią osoby odwiedzające Bydgoszcz i okolice.

Read the rest of this entry »

Noclegi Białe Błota

22 marca 2013 budconsult Kategorie: budconsult Hotele i noclegi, budconsult Restauracje i catering, i budconsult Usługi turystyczne. Tagi: białe błota, Bydgoszcz, Nocleg, restauracja, i Tanie noclegi. Lokalizacje: Białe Błota, Białe Błota, bydgoski, i kujawsko-pomorskie. Brak komentarzy do Noclegi Białe Błota
Noclegi Białe Błota

Mamy honor zapraszać Państwa do zaznajomienia się z ofertą naszej jedynej w swoim rodzaju Karczmy Grzybek. Umiejscowiona jest ona pod miastem wojewódzkim Bydgoszcz, we wsi Białe Błota. W naszej ofercie można znaleźć kompletną organizację uroczystości okolicznościowych (śluby, urodziny, stypy itp.) oraz tanie noclegi. Nasze pokoje noclegowe urządzone zostały w drewnianym, wzorowane na góralskim stylu, dzięki czemu nasi klienci czują się komfortowo i opuszczają nas wypoczęci z "naładowanymi bateriami". Nasza jadłodajnia posiada w swojej ofercie bardzo smaczne jedzenie, a w jej menu każdy, nawet najwybredniejszy delikwent powinien znaleźć coś, co rozpieści jego kubeczki smakowe. Serdecznie zapraszamy w nasze okolice, chociażby na obiad, a może zdecydujecie się pozostać na troszkę dłużej?

Read the rest of this entry »

Ekoagent

16 lipca 2012 budconsult Kategorie: budconsult Usługi. Tagi: dom, ekoagent, i oczyszczalnie. Lokalizacje: bydgoski, Kruszyn, kujawsko-pomorskie, i Sicienko. Brak komentarzy do Ekoagent
Ekoagent

Szukasz miejsca, w jakim odszukasz wszelkie informacje dotyczące doboru, budowy i obsługiwania przydomowej oczyszczalni ścieków? Nie szukaj dalej. Dowiesz się wszytskiego na serwisie ekoagent.com, gdzie odnajdziesz propozycję aż 12fabrykantów tworzących przydomowe oczyszczalnie ścieków. Strona w wyrazisty i rzetelny sposób obrazuje oferty poważanych fabrykantów oczyszczalni, pomagają w podjęciu dobrego doboru. Natomiast jeżeli żadne z zaproponowanych rozwiązań nie będzie spełniało Twoim potrzebom, otrzymasz osobną propozycję, zaprojektowaną na miarę Twoich potrzeb. Eksperci z Ekoagent to fachmani z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i konstruowaniu systemów dla przydomowych oczyszczalnia. Dzięki pomocy Ekoagenta, w mgnieniu oka miniesz pełny etap od doboru szkicu i przygotowywania specyfikacji, przez konstrukcję instalacji i zasobników, aż do oddania dzieła do wykorzystywania na codzień.

Read the rest of this entry »