budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady

Hotel Lublin

2 lutego 2014 budconsult Kategorie: budconsult Hotele i noclegi i .budconsult Restauracje i catering. Tagi: Hotel Lublin, hotel w lublinie, restauracja lublin, i restauracja w lublinie. Lokalizacje: Garbów, Garbów, lubelski, i lubelskie. Brak komentarzy do Hotel Lublin
Hotel Lublin

Mało kto wie, że Lublin jest miastem o bogatej historii, które posiada piękne Stare Miasto oraz wiele miejsc wartych uwagi. Jeżeli nie jesteś pewny, gdzie w wspaniałym mieście, jakim jest Lublin warto spędzić noc lub dłuższy wypoczynek, to właśnie nam powinieneś zaufać. Z całą pewnością się nie zawiedziesz spędzając pełne relaksu chwile w pokojach, wchodzących w skład naszego hotelu. Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z naszej restauracji serwującej znakomite dania kuchni polskiej. Nasze pokoje oferują najwyższy standard.

Hotel Biesiada to nie tylko wysoki standard pokojów, ale również profesjonalna obsługa, najlepszej jakości wyżywienie oraz lokalizacja, umożliwiająca prosty dostęp do centrum miasta.

Lublin to miasto godne waszej uwagi, podobnie jak nasz Hotel.

Read the rest of this entry »

Hotel Dwór Lwowski w Bogucinie k. Lublina

10 września 2012 budconsult Kategorie: budconsult Hotele i noclegi i .budconsult Wesela. Tagi: Dwór Lwowski, Hotel Lublin, Konferencje, i wesela Lublin. Lokalizacje: Garbów, Garbów, lubelski, i lubelskie. Brak komentarzy do Hotel Dwór Lwowski w Bogucinie k. Lublina
Hotel Dwór Lwowski w Bogucinie k. Lublina

„Dwór Lwowski” to trzygwiazdkowy hotel-restauracja, mieszczący się w Bogucinie, na drodze Lublin-Warszawa. Jest to urokliwe miejsce, w okolicy którego znajdują się trzy cudowne stawy i las. Z idylliczną naturą doskonale współgra wystrój budynku, imitujący szlachecki dworek, oraz menu, w którym znaleźć można potrawy znamienne dla kuchni ukraińskiej i staropolskiej. Do użytku klientów oddajemy trzy pokoje konferencyjno-bankietowe, w których można pomieścić od 35 do nawet 200 gości. W stosunku do zapotrzebowania, można urządzić w nich huczne wesele – mamy doprawdy eleganckie wnętrza, idealnie współgrające z uroczystą atmosferą tej chwili. Informacje na temat organizacji wesel znajdą Państwo na stronie www.dworlwowski.pl W „Dworze Lwowskim” świetnie udają się również konferencje – mówcom zapewniamy dostęp do projektorów, bezprzewodowego internetu oraz flipchart. Ponadto jesteśmy w stanie lokować gości zarówno w apartamentach, jak i w zwykłych pokojach dwuosobowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, zamieszczoną pod adresem www.dworlwowski.pl/.

Read the rest of this entry »