budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady

Studio Prototyp

23 listopada 2014 budconsult Kategorie: budconsult Architektura i budconsult Ogrody. Tagi: design thinking, Oświęcim, projektowanie ogrodów, projektowanie usług i projektowanie wnętrz. Lokalizacje: Miedźna, pszczyński, śląskie i Wola. Brak komentarzy do Studio Prototyp
Studio Prototyp

Studio Prototyp zostało stworzone z pasji projektowania oryginalnych projektów, głównie przystosowanych do potrzeb odbiorców. Funkcjonalność, estetyka i świetny design sprawiają, że w naszej pracowni powstają cieszące się uznaniem projekty wnętrz, grafiki, wzornictwa i produktu. Od pewnego czasu zajmujemy się także projektowaniem usług, projektowaniem ogrodów, design thinking.

Projektowanie wnętrz

Realizujemy kompleksowe usługi tworzenia i zagospodarowania każdego rodzaju wnętrz. Zadbamy o to, by powierzona nam powierzchnia została dobrze i prawidłowo wykorzystana.

Projektowanie ogrodów

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów. Zajmiemy się wykonaniem idealnego projektu dla Państwa ogrodu. Za sprawą naszego doświadczenia, możecie być Państwo pewni profesjonalizmu i wysokiego standardu wykonanego projektu.

Usługi realizowane przez nasze studio, realizujemy w okolicach miejscowości takich jak Oświęcim, Pszczyna, Tychy. Pracujemy również w całym kraju, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z Klientem. Serdecznie zapraszamy!

Read the rest of this entry »