budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady

Wypozyczalnia-pyrzowice.eu

26 stycznia 2016 budconsult Kategorie: budconsult. Tagi: pyrzowice, samochody, solid car i wypożyczalnia. Lokalizacje: Ożarowice, Pyrzowice, śląskie i tarnogórski. Brak komentarzy do Wypozyczalnia-pyrzowice.eu
Wypozyczalnia-pyrzowice.eu

Firma Solid Car proponuje Państwu wynajem aut osobowych rozmaitych klas. Jeżeli będziesz na lotnisku w Pyrzowicach i pragniesz wydzierżawić samochód to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy kompleksową obsługę, niezawodne samochody i kompletne ubezpieczenie.

Posiadamy wielki wybór samochodów w różnych klasach. Tylko my gwarantujemy dojazd do użytkownika oraz nadzwyczaj atrakcyjne rabaty przy dłuższym wynajmie.

Ciągle poszerzające się ogromne grono naszych kontrahentów jedynie potwierdza naszą markę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Read the rest of this entry »

Solid-car.pl

25 grudnia 2014 budconsult Kategorie: budconsult Wynajem samochodów. Tagi: Katowice, lotnisko, pyrzowice, wynajem aut i wypożyczalnia samochodów. Lokalizacje: Ożarowice, Pyrzowice, śląskie i tarnogórski. Brak komentarzy do Solid-car.pl
Solid-car.pl

Nasze przedsiębiorstwo serdecznie zaprasza wszystkich chcących wypożyczenia samochodu do skorzystania z naszej oferty. W swoim garażu posiadamy samochody, które jedynie oczekują by dogadzać Państwu. Tylko my gwarantujemy dojazd do użytkownika oraz ogromnie atrakcyjne rabaty przy dłuższym wynajmie.

Jednymi z podstawowych naszych odbiorców są podmioty wynajmujące samochód na lotnisku w Pyrzowicach. Posiadamy doświadczony skład pracowników, który pomoże wyselekcjonować odpowiedni gatunek auta.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenie naszej strony www gdzie można zarezerwować wynajem pojazdu oraz uzyskać większą ilość informacji.

Read the rest of this entry »

Parking – Lotnisko Pyrzowice

15 lipca 2014 budconsult Kategorie: budconsult Usługi turystyczne. Tagi: Parking, parking pyrzowice, pyrzowice i turystyka. Lokalizacje: Ożarowice, Pyrzowice, śląskie i tarnogórski. Brak komentarzy do Parking – Lotnisko Pyrzowice
Parking - Lotnisko Pyrzowice

Osobom wylatującym z Portu Lotniczego Katowice Airport na wakacje, w podróż służbową lub do znajomych chcielibyśmy zaproponować ofertę postoju samochodu na dozorowanym miejscu parkingowym. "Parking u Madzi" (Pyrzowice) zapewnia przyjazną obsługę, dozorowanie 24 godziny na dobę plac oraz doskonałe położenie tuż obok Portu Lotniczego Katowice Airport. To wszystko cechuje "Parking u Madzi" w Pyrzowicach. Opłata za przechowanie pojazdu obejmuje także transport na lotnisko oraz odbiór po powrocie. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę www.parkingumadzi.pl, gdzie znajduje się oferta "Parkingu u Madzi" w Pyrzowicach, dane kontaktowe oraz szczegóły rezerwacji miejsca na parkingu.

Read the rest of this entry »

Parking w Pyrzowicach

20 grudnia 2012 budconsult Kategorie: budconsult Usługi turystyczne. Tagi: Parking, parking pyrzowice, parking w pyrzowicach, pyrzowice i turystyka. Lokalizacje: Ożarowice, Pyrzowice, śląskie i tarnogórski. Brak komentarzy do Parking w Pyrzowicach
Parking w Pyrzowicach

Jeśli wybierają się Państwo z lotniska w Pyrzowicach na urlop, podróż służbową lub do znajomych chcielibyśmy zaproponować Państwu ofertę przechowania pojazdu na dozorowanym parkingu. "Parking u Madzi" (Pyrzowice) zapewnia przyjazną obsługę, pilnowanie 24h na dobę plac oraz idealną lokalizację tuż obok Portu Lotniczego w Pyrzowicach. To wszystko cechuje naszą ofertę parkingową. Cena za miejsce postojowe pojazdu zawiera również dojazd na Terminal oraz odbiór po podróży.

Read the rest of this entry »

PeriParking

20 listopada 2012 budconsult Kategorie: budconsult Biznes. Tagi: parking katowice pyrzowice, parking lotnisko pyrzowice, parking przy lotnisku katowice, parking przy lotnisku w pyrzowicach i periparking. Lokalizacje: Ożarowice, Pyrzowice, śląskie i tarnogórski. Brak komentarzy do PeriParking
PeriParking

W dobie lotnisk i samolotów, często uczęszczanych przez wiele ludzi, potrzeba punktów gdzie turysta będzie mógł spokojnie zostawić swoje auto. Z racji tego, że lotniska wymagają ogromnego obszaru, bywają one z reguły odległe od miast. W takim wypadku, aby dotrzeć na lotnisko i wyjechać w podróż należy do niego dotrzeć zorganizowanym transportem. Można skorzystać z taksówki czy busa, ale najczęściej ludzie decydują się na swoje samochody. Właśnie dlatego wybudowany został parking przy lotnisku Pyrzowice . To punkt gdzie klient lotniska spokojnie może pozostawić własny samochód na czas wyjazdu. Parking Pyrzowice dostępny jest dla wszelkich modeli samochodów. Nie ma znaczenia czas, na jaki ma zostać auto. Parking lotnisko Katowice proponuje wiele miejsc parkingowych. Nie trzeba zostawiać auta w ogólnodostępnym i niestrzeżonym punkcie. Myśli na temat tego, czy samochód jest bezpieczny, nierzadko mogą popsuć urlop. Zadzwoń do nas - warto zaparkować swoje auto na naszym parking w Pyrzowicach i beztrosko udać się w podróż samolotem.

Read the rest of this entry »