budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady

Materiały do lakiernictwa

6 listopada 2014 budconsult Kategorie: budconsult Budownictwo, budconsult Produkcja przemysłowa i budconsult Samochody. Tagi: Lakier bezbarwny, Lakiery przemysłowe, Mieszanie lakierów i Preparaty lakiernicze. Lokalizacje: Luboń, Luboń, poznański i wielkopolskie. Brak komentarzy do Materiały do lakiernictwa
Materiały do lakiernictwa

Sporządzane poprzez Multichem materiały lakiernicze uzyskiwane są na najnowszej generacji liniach produkcyjnych i są tworzone z maksymalnej gatunku materiałów, z myślą o odbiorcach ceniących sobie gatunek, niezmienność,prostotę zastosowania oraz przetwarzania. seria, naszych lakierów a także baz pozwala uzyskać lakiery zarówno, jednocześnie zabezpieczające jak i ozdobne. Zapewniane przez nas materiały do lakiernictwa występują w szerokiej wachlarzu i zapewniają całościowe recepty dla wszechstronnie rozumianego wytwórstwa, w tym w szczególności pojazdów. Zakładanym przez nas celem jest dokładne badanie wymogów rynku i rozwijanie go, pozwalając klientom z z każdego kraju wybór coraz szerszej listy produktów. Wśród oferowanych przez Mutichem materiałów do lakiernictwa znaleźć można między innymi: lakiery bezbarwne, pasty polerskie, rozcieńczalniki, akceleratory, żywice, dodatki kolorystyczne.

Lakiernictwo

Multichem z centralą w Luboniu należy do pierwszoplanowych firm w Polsce w obszarze produkcji lakierów samochodowych. Oferujemy całościowe recepty i profesjonalne artykuły w zakresie samochodowych renowacji a także szeroko zdefiniowanej technologii powlekania. Jesteśmy obecni w przeszło 50 państwach poprzez nasze przedstawicielstwa i hurtowników. Produkcja lakierów samochodowych polega na wypróbowanych technologiach,metodach,procedurach i doskonałego gatunku surowcach. Dzięki temu, a także przy użyciu specjalistycznych linii produkcyjnych, zaawansowanego laboratorium i zespołu specjalistów tworzymy artykuły najwyższej gatunku w dużej gamie barw. Wyprodukowane w naszej fabryce lakiery są proste w zastosowaniu i gwarantują wzorowe odzwierciedlenie barw i niezmienne, atrakcyjne tony.

Obok lakierów barwnych w naszej ofercie mieści się także lakier bezbarwny samochodowy. Ma on parametry gwarantujące doskonały efekt polerowania, a także wysoki blask. Jednocześnie jego wielka przejrzystość umożliwia na prawie doskonałe odzwierciedlenie pokrytych nim materiałów.

Mieszanie lakierów

Wszechstronnym receptą w obszarze mieszania lakierów są opracowane dzięki Multichem systemy kolorów i systemy doboru kolorów, które zapewniają ekspresowe i bezproblemowe dostosowanie barwy. Zarówno w przypadku metodzie opartej na rozcieńczalnikach podobnie jak wodorozcieńczalnej, w skład systemu wchodzą: zestaw kolorantów, program recepturowy, waga, i wzornik barw. Z ich pomocą mieszanie lakierów umożliwia ekspresowe i bezproblemowe dokładne odzwierciedlenie wymaganej barwy. Zrozumiałość naszych systemów doboru koloru zapewnia że każda mieszalnia lakierów samochodowych jest w stanie użytkować go z powodzeniem.

Lakier samochodowy

Potrzeby klientów wymagają od dostawców lakierów produktów o szerokim spektrum ról, sprecyzowanych barw, urozmaiconych stopni połysku, i błyskawicznych terminów dystrybucji. Lakiery przemysłowe Multichem oferują modelowy kompleks lakierów dla każdej powierzchni, i każdego podłoża zapewniający ekstremalną wytrzymałość, zabezpieczenie antykorozyjne i wartości wyglądu. Lakiery przemysłowe Multichem znajdą Państwo u producentów maszyn dla budownictwa, środków transportu, wyposażenia produkcyjnego, wytwórców maszyn, maszyn włókienniczych, dźwigów, transformatorów.

Read the rest of this entry »

Ubezpieczenia Luboń

4 kwietnia 2014 budconsult Kategorie: budconsult Kredyty. Tagi: ochrona życia, PZU Poznań i ubezpieczenia luboń. Lokalizacje: Luboń, Luboń, poznański i wielkopolskie. Brak komentarzy do Ubezpieczenia Luboń
Ubezpieczenia Luboń

Sensownie rozumujący człowiek musi się ubezpieczyć - gdy jesteśmy jeszcze młodymi osobami, nie założyliśmy rodziny, pewnie nie rozmyślamy o swojej przyszłości. To całkowicie normalne zjawisko wśród znacznej grupy młodych. Jednakowoż latka mijają, nareszcie zakładamy rodzinę, mamy dzieci, generalnie jesteśmy typowymi Kowalskimi. No i wtedy bardzo dużym błędem jest ciągłe deprecjonowanie bardzo dużego znaczenia posiadania ubezpieczenia Poznań! Naturalnie nie ma większego sensu za bardzo straszyć, należy patrzeć pozytywnie na własną przyszłość, lecz i tak przydałoby się ubezpieczyć!

W szczególności godne zaufania są pzu ubezpieczenia - w zasadzie PZU jest firmą, która wśród mieszkańców Polski cieszy się bardzo dużą estymą. Doskonale wiemy, że jeżeli chcielibyśmy zabezpieczyć własną przyszłość, byt swojej rodziny, bez cienia wątpliwości powinniśmy doceniać właśnie PZU. Nikt nie powiedział, iż dosłownie wszystkie oferty ubezpieczyciela są w naszym przypadku OK, lecz nigdy nie zapominajmy o nawet tych zagrożeniach, które są raczej rzadko spotykane, lecz mimo wszystko są w stanie się wydarzyć.

Bardzo często ludzie sądzą, że ostateczny koszt ubezpieczenia Luboń w zasadzie będzie bardzo dużym regularnym kosztem. W zupełności nieodpowiednie myślenie! W większości przypadków ubezpieczenie ogólnie nie będzie bardzo znaczącym kosztem. Przecież nie ubezpieczamy znanego przedsiębiorstwa, zatem ubezpieczenie naprawdę nie będzie nienaturalnie drogie. Takie przedsiębiorstwa jak na przykład PZU Poznań mogą zaoferować dużo zniżek, zatem nawet nie powinniśmy się dłużej zastanawiać. Politycy pomagają nieubezpieczonym ludziom tylko w razie medialnych wydarzeń - powodzenie, itp. No takie są realia.

Read the rest of this entry »

Drukarnia Luboń

18 listopada 2013 budconsult Kategorie: budconsult Drukarnie i poligrafia. Tagi: druk książek, drukarnia Luboń i Drukarnia Poznań. Lokalizacje: Luboń, Luboń, poznański i wielkopolskie. Brak komentarzy do Drukarnia Luboń
Drukarnia Luboń

Kiedy chcielibyśmy wydrukować większą liczbę kartek, ulotek, broszur, itp., z pewnością powinniśmy korzystać z usług wykonywanych przez jedną z drukarni. A może taka internetowa drukarnia poznań jest najlepszym wyjściem? Jeżeli w grę wchodzi druk książek, broszur i reszty, liczyć się musi jakość, lecz również korzystna cena. Wiadomo jak to jest - chcielibyśmy, aby wszystko było w porządku, lecz w żadnym wypadku nie zamierzamy za dużo płacić. Bardzo często właśnie wirtualna drukarnia luboń jest najbardziej odpowiednią opcją.

Dzisiejsze czasy to triumf nowych środków przekazu, które jednak nie mają szans całkowicie pozbawić nas tradycyjnych metod upowszechniania informacji. Nieustannie popularne są ulotki, a także inne materiały reklamowe i książki, których drukowaniem zajmują się liczne drukarnie. Słowo drukowane silnie opiera się Sieci i coraz bardziej rozpowszechnionym wynalazkom, które stale usiłują osłabić jego pozycję, a najlepiej całkowicie się go pozbyć, ale wydaje się to niewykonalne.

Read the rest of this entry »

Fotografia ślubna Poznań

27 października 2013 budconsult Kategorie: budconsult Fotografia, budconsult Imprezy i budconsult Poznań. Tagi: Fotograf, ślub i sluby. Lokalizacje: Luboń, Luboń, poznański i wielkopolskie. Brak komentarzy do Fotografia ślubna Poznań
Fotografia ślubna Poznań

Bycie fotografem jest zajęciem wymagającym od człowieka szeregu specyficznych cech. Dobry aparat wraz ze sprzętem do cyfrowego obrabiania są istotne i właściwie wystarczające, aby podjąć się fotografowania. Ale aby być świetnym fotografem, trzeba wyróżniać się właśnie pewnymi cechami. Jedną z szczególnie wymagających form fotografii jest niewątpliwie fotografia ślubna. Czym więc musi charakteryzować się fotograf na ślub z Poznania? W pierwszej kolejności musi posiadać sztukę szybkiej oceny sytuacji i szybkiej decyzji. Podczas ceremonii wydarzenia po prostu się stają, nikt tu nie myśli o pozowaniu. Jeżeli więc fotograf wyłapie nagle ciekawe ujęcie, musi je szybko zrealizować. Następną kluczową cechą jest umiejętność zachowania oraz znajomość zasad savoir vivre. Podczas swojej pracy fotograf właściwie musi trzymać się niejako w tle wydarzeń. Jego nieumiejętne zachowanie może natomiast zaburzyć ceremonię i zabawę. Trzecią, bardzo ważną cechą, która wydaje się być konieczną, żeby zdjęcia ślubne w Poznaniu spełniły oczekiwania Młodej Pary jest sztuka odkrywania piękna w każdej osobie. Wiemy doskonale, że wiele osób na fotografiach wychodzi po prostu źle. Obiektyw często nas stresuje i wtedy mówimy że ktoś jest niefotogeniczny. Dobry fotograf poznański umie z każdej osoby wydobyć jej piękno. Wspomniane powyżej cechy pokazują nam wyraźnie, że praca fotografa ma aspekt również osobowościowy. Niektórych cech nie jesteśmy w stanie w sobie wypracować. Z niektórymi przychodzimy na świat i później tylko możemy je pielęgnować. Dlatego jeśli komuś brakuje powyżej wymienionych cech, może nigdy nie stać się mistrzem zdjęć ślubnych. Odkrycie w sobie tych cech a następnie uzupełnienie ich doskonałym warsztatem powodują, że dzisiaj pragniemy zaproponować nasze usługi z zakresu fotografii ślubnej. Nieszablonowe pomysły a także wsłuchiwanie się w potrzeby wszystkich klientów skutkują sesjami, które dają wszystkim ogromną radość i jednocześnie pozwalają zachować tak piękne wspomnienia w szczególny sposób.

Read the rest of this entry »

Trzygwiazdkowy hotel i restauracjaw centrum Poznania

9 stycznia 2013 budconsult Kategorie: budconsult Hotele i noclegi i budconsult Poznań. Tagi: Hotel, niedaleko Poznania, organizacja konferencji i restauracja. Lokalizacje: Luboń, Luboń, poznański i wielkopolskie. Brak komentarzy do Trzygwiazdkowy hotel i restauracjaw centrum Poznania
Trzygwiazdkowy hotel i restauracjaw centrum Poznania

Fantastycznie położony hotel Max Hotel Poznań, ogłaszający się w prasie za pomocą frazy, o treści „wygodne pokoje w hotelu”, zachęca do zapoznania się ze swoją ofertą! Na gości placówki czekają luksusowe pokoje wyposażone w łazienkę oraz TV , a także z bezpłatnym Internetem oraz darmowy parking oraz poranny posiłek w cenie pobytu. Placówka Max Hotel Poznań zajmuje się także urządzaniem różnego rodzaju imprez i eleganckich przyjęć , a także udostępnia doskonale wyposażoną salę konferencyjno-bankietową, idealną do przeprowadzania zróżnicowanych konferencji i spotkań biznesowych. By zapoznać się z całą ofertą placówki Max Hotel Poznań, trzeba wrzucić w okienko wyszukiwarki sformułowanie „nocleg Luboń” albo rzucić okiem na http://hotelmax.com.pl. Placówka zapewnia możliwość rejestracji przez Internet.

Read the rest of this entry »

ABC rolnictwa – przystawka do rzepaku, kosa boczna, miernik strat ziarna

27 grudnia 2012 budconsult Kategorie: budconsult Narzędzia, budconsult Produkcja przemysłowa i budconsult Rolnictwo. Tagi: ABC rolnictwa, kosa boczna do przystawki, kosy boczne do przystawki, przystawka do rzepaku i stół do rzepaku HAGO. Lokalizacje: Luboń, Luboń, poznański i wielkopolskie. Brak komentarzy do ABC rolnictwa – przystawka do rzepaku, kosa boczna, miernik strat ziarna
ABC rolnictwa - przystawka do rzepaku, kosa boczna, miernik strat ziarna

Portal ABC rolnictwa prowadzi sprzedaż uznanych na rynku maszyn dla rolnictwa. Oferujemy najwyższej jakości przystawki do kombajnów oraz inny osprzęt.Współpracujemy wprost z producentami polskimi i zagranicznymi, dzięki czemu nasze oferty cenowe są wysoce konkurencyjne. Oprócz dostawy sprzętu gwarantujemy także najwyższej jakości obsługę serwisową.

Przystawki do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Przystawka stanowi bardzo ważne uzupełnienie kombajnu, pozwala bowiem na minimalizację strat, związanych ze zbiorem roślin nasiennych. Pozwala dokonywać zbioru w optymalnym okresie, chronić przed utratą obsypujących się nasion. Oszczędnoci podczas zbioru sięgają rzędu ok. 350kg/ha, minimalizują się koszty, związane z eksploatacją kombajnu i nakładem pracy.

Przystawki do rzepaku do kombajnu BIZON Z056 / Z058 Przystawka do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych, dedykowana jest do kombajnów zbożowych marki BIZON Z056 / Z058.Przystawka montowana jest do hedera kombajnu. Odpowiednia konstrukcja gwarantuje, że zbierany materiał nie będzie się zsuwał z obszaru przystawki nawet przy zjeździe z pochyłości. Mechaniczne kosy boczne gwarantują równe przycinanie łanu roślin, a ich położenie i kąt nachylenia zapewniają doskonałą współpracę z przystawką. Możliwe jest stosowanie tylko prawej kosy bocznej, jednak zalecamy użycie dwóch kos bocznych. Użycie dwóch kos bocznych zapewnia elastyczne operowanie kombajnem oraz dokładny zbiór nasion nawet na terenach o dużych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich przeszkód, jak np. słupy elektryczne. Kosy napędzane są od podajnika ślimakowego kombajnu.

Przystawki do rzepaku do kombajnu HAGO Przystawka do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roµlin nasiennych, wykonywana jest do wszystkich typów kombajnów zachodnich marek, np. CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, FENDT, MASSEY FERGUSON, LAVERDA i innych.Przystawka montowana jest do hedera kombajnu. Szerokość przystawki oraz mechanizmy napędzające kosy boczne dobierane są każdorazowo do wybranego modelu kombajnu. Kosy boczne gwarantują równe przycinanie łanu roślin, a ich położenie i kąt nachylenia zapewniają doskonałą współpracę z przystawką.Dzięki użyciu dwóch kos bocznych możliwe jest elastyczne zbieranie nasion nawet na terenach o dużych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich przeszkód, jak np. słupy elektryczne.Rekomendujemy zastosowanie następujących rodzajów kos bocznych:

  • Kosy boczne ZIEGLER elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)
  • kosy boczne PROCUT elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)

Kosa boczna elektryczna ZIEGLER jest bardzo istotnym akcesorium do przystawki do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Kosę montuje się tylko po prawej lub (rekomendowane rozwiązanie) po obu stronach przystawki w celu osiągnięcia równego przycięcia góry łanu w trakcie koszenia.Napęd zapewnia silnik elektryczny Bosch, zasilany napięciem 12 V lub 24 V. Ruch transmituje pasek zębaty o specjalnym profilu, idealnie przystosowany do przenoszenia wysokich momentów obrotowych. Podwójne, hartowane ostrza gwarantują doskonałe koszenie, a szybkość i dokładność cięcia minimalizuje ilość ubytków. Noże tnące umiejscowione są centralnie. Dwuczęściowa osłona wału zapewnia możliwość przełożenia mechanizmu tnącego na dowolną stronę, bez konieczności stosowania dodatkowych części. Zredukowana liczba obrotów silnika gwarantuje ruch ostrzy w sokonale dobranym tempie. Specjalne osłony chronią ostrza podczas postoju kosy.W komplecie są dostarczane: włącznik/wyłącznik, przekaźnik i bezpiecznik.

Read the rest of this entry »

Nawadnianie ogrodów Poznań

5 czerwca 2012 budconsult Kategorie: budconsult Ogród, budconsult Sklepy internetowe i budconsult Usługi. Tagi: hydrofory, nawadnianie ogrodów, oświetlenie ogrodowe, pompy głębinowe i systemy nawadniające. Lokalizacje: Luboń, Luboń, poznański i wielkopolskie. Brak komentarzy do Nawadnianie ogrodów Poznań
Nawadnianie ogrodów Poznań

Oświetlenie ogrodowe to doskonały sposób nie tylko na komfortowe zapewnienie światła wokół naszego domu, ale także nader ciekawy pomysł na wywołanie unikalnego efektu wizualnego. Dzisiejsze oświetlenie ogrodowe to przede wszystkim pomysł na bardzo dobrą dekorację domu. Oprócz oryginalnego i wyjątkowo praktycznego oświetlenia ogrodowego, przedstawiamy Państwu systemy automatycznego nawadniania, które pozwolą na duże zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy, a także pompy głębinowe w bardzo korzystnych cenach. Gwarantujemy usługi na doskonałym poziomie oraz indywidualne podejście ko każdego klienta. Służymy także najlepszym doradztwem, pomożemy w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań.

Read the rest of this entry »

PrezentBox – Sklep z prezentami, Wyposażenie wnętrz

4 kwietnia 2012 budconsult Kategorie: budconsult Sklepy internetowe, budconsult Wnętrze i budconsult Wyposażenie. Tagi: akcesoria łazienkowe, filiżanka do kawy, kubek sklep, młynek do pieprzu, naczynia do zapiekania, porcelana Maxwell&Williams, porcelana na sztuki, porcelana sklep, prezent dla niego, prezent dla niej, prezenty do domu, serwis do herbaty, serwis obiadowy, wieszak na ręczniki, zaparzacz do herbaty, zegary ścienne i zestaw do wina. Lokalizacje: Luboń, Luboń, poznański i wielkopolskie. Brak komentarzy do PrezentBox – Sklep z prezentami, Wyposażenie wnętrz
PrezentBox - Sklep z prezentami, Wyposażenie wnętrz

Witamy w naszym sklepie. Jest to super na małe lub bardziej ekskluzywne zakupy. W Prezentbox znajdziesz najlepszy prezent na urodziny, rocznicę, dzień Matki, prezent ślubny czy prezenty do domu. Katalog produktów sklepu skupia się na branży wyposażenia i wystroju wnętrz na znanych markach światowych. Obszerna oferta sklepu to ponad 5000 produktów. Między innymi: nowoczesne zegary ścienne oraz stylowe zegary kominkowe i świeczniki z mosiądzu; porcelana na sztuki, zarówno "bone china" jak i "durable porcelain", którą można używać w zmywarkach, piekarnikach, mikrofalówkach i zamrażarkach. Porcelana dostępna jest również w gotowych serwisach obiadowych i do herbaty lub kawy. Wielki wybór kubków, szklanek, filiżanek do kawy i herbaty. W ofercie również akcesoria do wina, szkło barowe, zestawy do wina, karafki do wina i wody, Akcesoria łazienkowe, biokominki, naczynia do zapiekania. W kategorii centrum prezentów znajdziesz pogrupowane propozycje prezentów dla niej, dla niego, dla dziewczynek, na dzień Ojca, prezenty ślubne oraz 4000 innych niepowtarzalnych okazji.

Read the rest of this entry »