budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
7 grudnia 2018 budconsult Kategorie: budconsult Ogród. Tagi: namiot ogrodowy, namioty ogrodowe, pawilon ogrodowy, pawilony ogrodowe, i polskie namiot ogrodowy. Brak komentarzy do Namiot ogrodowy
Namiot ogrodowy

Namiot ogrodowy doskonale sprawdzi się zarówno w zastosowaniach prywatnych, jak również i biznesowych. Docenimy je szczególnie w okresie letnim, gdy wysokie temperatury i słoneczna aura zachęcają do spędzania jak najwięcej czasu na zewnątrz. Odpowiednio zaaranżowane mogą nam zastąpić klasyczne, drewniane altany. Zależnie od rozmiarów możemy w nich urządzić jadalnię, pomieszczenie do czytania lub zabaw z dziećmi, a w przypadku większych konstrukcji możemy je wykorzystać do organizacji przyjęć, dyskotek czy dodatkowych pomieszczeń na potrzeby lokali gastronomicznych.

Letnie imprezy dostarczają niezapomnianych wrażeń, jednak czasami się zdarza, że nasze plany pokrzyżowane zostały przez pogodę. Namiot ogrodowy pozwoli spędzić dobry czas z przyjaciółmi niezależnie od pogody. W ten sposób będziesz mieć pewność, że organizowanie majówki u ciebie na działce będzie dobrym pomysłem.

Namiot ogrodowy ma ogromną ilość zalet. To lekka, a jednocześnie wytrzymała konstrukcja. Postawienie jej nie wymaga wiele czasu ani też żadnych pozwoleń. Wyposażony w kurtyny retencyjne oraz poszycie PCV gwarantuje ochronę przed wodą i deszczem. Prosty wygląd daje dużo pole do popisu przy ewentualnych dekoracjach.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 13.09.2019 22:31:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz