budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
24 października 2018 budconsult Kategorie: budconsult Motoryzacja. Tagi: Ogrzewanie postojowe, Ogrzewanie postojowe cena, Ogrzewanie postojowe gdzie kupić, Ogrzewanie postojowe opinie, i Ogrzewanie postojowe samochodu. Brak komentarzy do Ogrzewanie postojowe
Ogrzewanie postojowe

Zima to pora roku, która jest mało lubiana przez kierowców. Zamarznięte szyby i chłód w samochodzie tworzą niekomfortowe warunki do jazdy. Na szczęście istnieje wiele sposób na to, by czerpać przyjemność z zimowych przejazdów. Jednym z nich jest ogrzewanie postojowe. Działanie tego systemu opiera się na wykorzystaniu układu chłodzenia silnika i wentylacji. Pracuje on niezależnie i pobiera paliwo bezpośrednio ze zbiornika. Ogrzewanie postojowe może być montowane w niemalże wszystkich markach samochodów.

System, o którym mowa ma wiele zalet. Okazuje się, że może nie tylko ogrzewać samochód w zimie, ale również chłodzić go latem. Ogrzewanie postojowe zapewnia komfortowe warunki do jazdy i ma znaczący wpływ na emisję spalin. Można wyróżnić dwa podstawowe rodzaje tego typu ogrzewania – spalinowe suche i mokre. Części i proces instalacji będą się znacząco różnić, dlatego warto wcześniej poznać działanie obu z nich. Gdy już się zdecydujemy należy wybrać się do sprawdzonego serwisu samochodowego, gdzie przeprowadzony zostanie montaż ogrzewania postojowego.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 30.08.2019 11:06:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz