budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
1 lutego 2019 budconsult Kategorie: budconsult Sport i turystyka. Tagi: arctica s-69, arctica s69, arctica warszawa, okulary arctica s-69, i okulary arctica s-69 arctica warszawa. Brak komentarzy do Okulary arctica s-69
Okulary arctica s-69

Okulary arctica s-69 – funkcjonalność dla każdego sportowca

Dobre okulary przeciwsłoneczne powinny nie tylko dobrze wyglądać ale przede wszystki=m sprawiać, że uprawianie ulubionej dyscypliny sportu będzie jeszcze łatwiejsze. Okulary arctica s-69 to idealne okulary dla każdego sportowca specjalizującego się w sportach wodnych. Dlaczego? Okulary są specjalnie dostosowane do ekstremalnych warunków panujących na wodzie i nawet jeśli znalazłyby się za burtą — nie zatoną! Dlaczego? Wszystko dzięki ultralekkiemu materiałowi wykorzystanemu do wykonania oprawek okularów. Specjalna odmiana poliwęglanu charakteryzuje się termoplastycznością, która sprawiaja, że okulary arctica s-69 są odporne na uszkodzenia, pęknięcia i porysowania. To okulary idealne do sportów takich jak bieganie, jazda na rowerze. Jeśli nie jesteś sportowcem nie musisz się przejmować! Okulary mają boczną ochronę przed zacinającym wiatrem i słońcem, dzięki czemu sprawdzą się także w czasie zwykłych aktywności każdego turysty czy kierowcy samochodu.

Inne właściwości okularów arctica s-69

Okulary sprawiają, że patrzenie przez nie w czasie intensywnego słońca nie będzie męczące dla naszego wzroku. Okulary arctica s-69 mają szkła polaryzacyjne, które sprawiają, że lśnienia i promienie odbijające się od powierzchni poziomych nie wpływają na komfort widzenia. Okulary mają też powłokę REVO składającą się z 15 warstw ochronnych, które skutecznie odbijają szkodliwe promienie UV. Okulary mają filtr UV400, KTÓRY GWARANTUJĘ OCHRONĘ OCZY NAWET W CZASIE NAJINTENSYWNIEJSZEGO SŁOŃCA. Przekonaj się jak wspaniale działają okulary z oferty sklepu Arctica Warszawa, wybierz swój model i ciesz się aktywnością na świezym powietrzu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz