budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
22 stycznia 2019 budconsult Kategorie: budconsult Kobiety. Tagi: acetat materiał, materiał acetat, okulary acetat, okulary hipoalergiczne, i okulary z acetatu. Brak komentarzy do Okulary z acetatu
Okulary z acetatu

Okulary z acetatu-dlaczego warto je wybrać?

Gorące słońce nie daje o sobie zapomnieć. Gdy świeci tak intensywne słońce warto mieć okulary przeciwsłoneczne, które skutecznie ochronią nasz wzrok przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Jakie okulary wybrać? Ostatnio robią furorę okulary z acetatu, które są bezpieczne dla środowiska i wyglądają obłędnie!

Czym jest acetat? To inaczej octan celulozy, który jest hipoalergicznym materiałem pochodzenia roślinnego. Wykonuje się go z naturalnej bawełny i włókien drzewnych. Powstaje z materiałów odnawialnych i Okulary z acetatu wykonywane są z wielkim kunsztem i dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Acetat jest mocnym materiałem, lecz równocześnie lekkim i elastycznym. Daje największe pole do popisu w zakresie przezroczystości i dostępnych kolorów. Niektóre barwy uzyskuje się poprzez nakładanie warstw i bawienie się efektami wizualnymi.

Gdzie można dostać Okulary z acetatu?

Jesli zainteresowały Cię okulary wykonane z materiałów odnawialnych i zastanawiasz się gdzie znajdziesz Okulary z acetatu to spieszymy z odpowiedzią! Kupisz je w sklepie z okularami przeciwsłonecznymi Sunholic, który dba o środowisko i zadowolenie klientów!

Acetat zwany również octanem celulozy to hipoalergiczny materiał pochodzenia roślinnego wykonywany jest z naturalnej bawełny i włókien drzewnych. Octan celulozy jest wytwarzany z materiałów odnawialnych poprzez formowanie warstw tworzywa w duże bloki, a następnie ostrożne krojenie poszczególnych części, ręczne polerowanie i wreszcie tworzenie oprawki.

Acetat jest mocny, lekki i elastyczny. Ma również najszerszy zakres przezroczystości i bogactwa kolorów. Bardziej złożone barwy można uzyskać, nakładając warstwy kilku kolorów na siebie i łącząc je w jeden blok.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 20.08.2019 22:14:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz