budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
21 lutego 2019 budconsult Kategorie: budconsult Oświetlenie. Tagi: natynkowe, oprawy, Oprawy sufitowe stałe, stałe, i sufitowe. Brak komentarzy do Oprawy sufitowe stałe
Oprawy sufitowe stałe

Oprawy sufitowe stałe doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy chcemy stworzyć punktowy rodzaj oświetlenia. Nie mamy tu możliwości kierowania strumieniem światła, co poniekąd jest dużą zaletą. Dzięki taki rozwiązaniom światło pada równo, z jednakowym natężeniem. Jest to ważne, jeśli zależy nam na dokładny oświetleniu konkretnych przedmiotów lub miejsc. Oprawy sufitowe stałe są zazwyczaj stosowane w przypadku pomieszczeń takich jak kuchnie, łazienki, klatki schodowe, czy korytarze. Warto wiedzieć, jakie są dostępne modele na rynku i czym się różnią.

Oprawy sufitowe stałe to obecnie szeroki wybór wśród kolorów, rozmiarów i stylów. Znajdziemy zarówno proste, jak i bardziej wyszukane formy, dzięki czemu będziemy mogli dokładnie dopasować oświetlenie do rozmiaru i stylu wnętrza. Dominującym materiałem w przypadku tego typu przedmiotów jest plastik i meta. Warto wybierać produkty od sprawdzonych producentów, którzy udzielają gwarancji na swoje produkty. Oprawy sufitowe stałe mogą być zarówno podtynkowe, jak i natynkowe. To, na jaką się zdecydujemy zależy już tylko i wyłącznie od indywidualnych upodobań.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 11.07.2019 12:19:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz