budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
13 stycznia 2019 budconsult Kategorie: budconsult Oświetlenie. Tagi: lampy schodowe, lampy schodowe LED, oprawy schodowe, oświetlenie, i oświetlenie schodowe. Brak komentarzy do Oświetlenie schodowe
Oświetlenie schodowe

Klatki schodowe to element, który występuje w każdym piętrowym budynku. Są zazwyczaj niewielkie, jednak dają ogromne możliwości jeśli chodzi o och aranżację, czyli oświetlenie i wystrój. Nawet najpiękniejsze schody, wykonane ze szlachetnych materiałów nie będą się dobrze prezentować, jeśli nie zadbany o ich prawidłową ekspozycję. Dlatego tak ważne jest, by wiedzieć jak i gdzie stosować oświetlenie schodowe. Stylowe taśmy LED oraz nowoczesne oprawy to produkty cieszące się obecnie największą popularnością. Warto je wykorzystać, by dokładnie i elegancko podświetlić stopnie.

Oświetlenie schodowe to szeroki wybór produktów pod względem rozmiarów, kolorów, kształtów. Producencie prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach i modelach, które wyposażają w szereg dodatkowych funkcji. Możliwość połączenia oświetlania schodowego z czujnikami ruchu lub stabilizatorami bistabilnymi to tylko jedne z wielu zalet. Gra świateł i cieni na klatkach schodowych podkreśla ich charakter i stanowi ponadczasową dekorację. Warto rozważyć montaż tego typu produktów, niezależnie od rodzaju i wielkie schodów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 07.01.2020 04:26:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz