budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
6 października 2018 budconsult Kategorie: budconsult Zdrowie. Tagi: opalescence pasta, opalescence pasta do zębów, pasta do zębów opalescence, pasta opalescence, i pasta opalescence do zębów. Brak komentarzy do Pasta Opalescence
Pasta Opalescence

Pasta Opalescence to szeroko rekomendowany przez dentystów produkt, który pozwoli zadbać o stan i jakość uzębienia. Firma ta zdobyła ogromne uznanie dzięki opracowaniu wysoce skutecznej formuły, pozwalającej na wybielanie zębów. Stosowana jest ona we wszystkich produktach spod marki Opalescence, dzięki czemu nawet pasta do zębów czy płyn do płukania jamy ustnej wspiera zabiegi przeprowadzane przy pomocy żeli wybielających.

Bardzo ważne jest, aby w trakcie zabiegów wybielających stosować kompatybilne ze sobą środki. Pasta Opalescence zapewnia ochronę przed niekorzystnym wpływem żeli wybielających, dzięki czemu szkliwo nie staje się po takiej kuracji bardziej nadwrażliwe. Pasta ta wydłuża i utrzymuje efekt zabiegów wybielających. Dzięki temu, że nie muszą być tak często stosowane, nasze zęby są mniej zmęczone ich mocnym wpływem.

Warto także dodać, że pasta Opalescence bardzo dobrze wpływa na efekt świeżości oddechu dzięki eliminacji niepożądanych bakterii. Pozytywnie wpływa także na stan dziąseł, które – w mniejszym stopniu obciążone przez osady nazębne – stają się mniej nadwrażliwe i rzadziej krwawią. Warto nadmienić, że odświeżająca formuła zapobiega także w znacznym stopniu próchnicy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 24.10.2019 14:37:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz