budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
1 listopada 2018 budconsult Kategorie: budconsult Drzwi. Tagi: podłogi, podłogi dębowe, podłogi drewniane, podłogi drewniane styl drzewa, i styl drzewa. Brak komentarzy do Podłogi drewniane styl drzewa
Podłogi drewniane styl drzewa

Podłogi drewniane Styl Drzewa to naprawdę idealne wykończenie do każdego wnętrza. Sprawią, że Twój dom nabierze przytulnego wyrazu, a przy tym pozostanie nietypowy, niesztampowy i niebanalny. Zapraszamy do naszych salonów. Możesz tam wybrać spośród szerokiej gamy kolorystycznej podłóg, które idealnie dopasujesz do swoich potrzeb, a co za tym idzie – drzwi, okien czy schodów.

Spośród jakich kolorów możesz wybierać? Chociażby bielony dąb, klasyczny szczotkowany dąb, koniak. Naturalną kolorystykę może upiększyć ludzki szlif, to znaczy trzy rodzaje desek, które oferujemy – Select (wolny od sęków), Natur (klasyczny, naturalny), Rustic (idealny do wnętrz stylizowanych na wiejskie, przytulne), Loft, Modern – bardziej białe i nowoczesne. Pracownicy pozostają otwarci na sugestie klientów, dlatego indywidualnie dobierane podłogi drewniane Styl Drzewa nie pozostają wyzwaniem.

Co ważne, nasze podłogi bardzo dobrze sprawdzą się przy ogrzewaniu podłogowym – dwu- i trójwarstwowe deski to gwarancja jakości. A wszystko to zwieńczyć mogą idealnie dobrane z pomocą naszych specjalistów listwy. Ponad stuletnie drewno dębowe to materiał, z którego z miłością, precyzją i pasją wykonujemy najlepsze podłogi drewniane Styl Drzewa. W naszej fabryce pracują wyłącznie specjaliści i miłośnicy drewna.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 18.07.2019 16:15:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz