budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
8 czerwca 2019 budconsult Kategorie: budconsult Części samochodowe. Tagi: cześci do poduszek powietrznych, części do poduszek samochodowych, poduszki, poduszki powietrzne, i powietrzne. Brak komentarzy do Poduszki powietrzne
Poduszki powietrzne

Poduszki powietrzne to bardzo istotny element wyposażenia każdego samochodu. Ich obecność może w sytuacji poważnego wypadku uratować życie kierowcy i pasażerom. Należy jednak dbać o sprawność tego komponentu. Uszkodzenia, zastosowanie niedopasowanych podzespołów lub samodzielne modyfikacje mogą doprowadzić do poważnych problemów. Nieprawidłowe działanie poduszek powietrznych przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego – stworzy jeszcze większe niebezpieczeństwo. Otwarcie się ich w nieodpowiednim momencie może spowodować jeszcze większe obrażenia.

Wysoka jakość komponentów

Dlatego też kupując części do poduszek powietrznych, warto zdecydować się na sprawdzone marki. Przykładem mogą być tutaj sprężyny śrubowe marki Valeo, które można znaleźć w ofercie sklepu e-autoparts.pl. Są to elementy kompatybilne z wieloma poduszkami powietrznymi, wyposażone w funkcję przełączenia z kontrolą jazdy, bez czujnika skrętu koła kierownicy. Przetestowało je już wielu kierowców.

Pora na zakupy

Opisywane śruby oraz inne przydatne części znaleźć można w kategorii poduszki powietrzne sklepu online e-autoparts.pl. Warto zadbać o swój komfort psychiczny i bezpieczeństwo w kryzysowej sytuacji. Nadmierna oszczędność może przynieść negatywne skutki. Szczegóły pod podanym linkiem.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 14.07.2019 08:15:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz