budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
22 lutego 2012 budconsult Kategorie: budconsult Portale. Tagi: finanse, kalkulator, kariera, lifehacking, odpowiedź, oszczędzanie, porada, poradnik, praca, i pytanie. Lokalizacje: mazowieckie, Warszawa, Warszawa, i Warszawa. Brak komentarzy do Poradopedia.pl – poradniki, kalkulatory, inspiracje
Poradopedia.pl - poradniki, kalkulatory, inspiracje

Serwis Poradopedia.pl zawiera poradniki z wielu dziedzin życia, których głównym celem jest ułatwienie i poprawa życia. Tematy porad skupiają się na codziennych sprawach, rozwoju osobistym, karierze i oszczędzaniu. Wiele artykułów dotyczy także spraw sercowych, opieki nad domem i wychowania dzieci. Treści tworzone są głównie przez redakcję, ale także przez zaprzyjaźnionych ekspertów oraz czytelników.

Sekcja Kalkulatory zawiera wiele praktycznych narzędzi pozwalających na szybkie przeliczenie jednostek, obliczenie dni płodnych i niepłodnych , sprawdzenie poprawności numeru konta bankowego, numeru PESEL, NIP i REGON, sprawdzenie grupy krwi, obliczenie indeksu masy ciała BMI i BAI oraz wiele innych.

W serwisie znajduje się także Galeria Inspiracji prezentująca ciekawe pomysły, mądre przesłania i inspirujące rozwiązania w formie często zabawnych zdjęć i grafik.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.2296756, Długość geograficzna: 21.012228700000037

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 59 (ostatnio: 21.10.2020 00:12:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz