budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
3 lutego 2018 budconsult Kategorie: budconsult Oprogramowanie. Tagi: program do magazynu. Brak komentarzy do Program do magazynu
Program do magazynu

Nie wszystkie firmy potrzebują mieć program magazynowy. Wynika toż głównie z branży, w jakiej wykonywana jest działalność. Sprzedaż produktów będzie zasadniczym warunkiem dla którego potrzeba oraz należy zaczerpnąć po automatyzację. Faktycznie na rynku zawsze pozostanie nisza, która będzie uważać, że programy komputerowe do obsługi magazynu nie są im potrzebne, ale papier oraz ołówek, prędzej, czy później odejdzie do lamusa. W obecnych czasach programy magazynowe proponują szereg udogodnień, są nieomylne tudzież wyręczają człowiek we wszystkich aspektach, jakie mogą. Rozpocząwszy od automatycznego obliczenia stanu magazynowego, poprzez oznaczanie produktów wycofanych, błyskawiczne wystawianie dokumentów księgowych, aż po zlecenia zamówień towarów wybrakowanych. Czas to pieniądz oraz tym powinniśmy się głównie kierować przy podejmowaniu decyzji, czy w ogóle oprogramowanie magazynowe jest nam konieczne. Kto jeszcze nie sięgnął ten zawsze będzie przekornie nastawiony do modyfikacji. Nauka obsługi takowego programu jest prosta. Funkcjonuje również ciąg szkoleń, jakie proponują producenci, tak, żeby bezboleśnie przejść z systemu papierowego na multimedialny.

Warto jest się ponadto zastanowić, czy dotychczasowe zarządzanie magazynem się sprawdza. Potrzebny audyt przeprowadzić należy wśród pracowników, jacy na co dzień obsługują program magazynowy. To oni będą najlepszym źródłem wiedzy niezbędnym do dostosowania zmian w obecnym programie lub wyboru absolutnie innego, lepszego i instynktownego. Chociaż większość producentów oprogramowania cały czas uaktualnia jego funkcje plus zwraca uwagę na potrzebne zmiany toż nie zawsze idą one w dobrym kierunku. Współpraca na strefie programista – pracownik magazynu to sposób do zdobycia rynku programów magazynowych. Mądre zarządzanie gospodarką magazynową toż środek do sukcesu.

Jaki program magazynowy dobrać dla mojej firmy?

Lomag – toż program magazynowy dostępny dla przeróżnych specjalności. Przeznaczony jest zarówno dla osób handlujących poprzez internet, hoteli, restauracji, lokali gastronomicznych bądź osiedlowych sklepików. Prowadzenie kompletnej ewidencji stanów magazynowych stanie się teraz przejrzyste i lekkie. Bez względu na toż jaki potężny jest Twój magazyn oraz bądź jest on pojedynczy, czy jest ich naście. Doskonały wybór, dla wszelakiej firmy – kosmetycznej, elektrycznej, hydraulicznej, odzieżowej, przemysłowej, ale także dla instytucji i urzędów publicznych, fundacji plus stowarzyszeń.

Czym wyróżnia się LoMag?

Wśród wielu korzystnych cech odróżnić możemy też, jakie są najbardziej nam wskazane. LoMag jest intuicyjny i praktyczny w obsłudze. Niepotrzebne moduły plus funkcje można prosto ukryć. Użytkownik sam może dobrać co zamierza widzieć i jakie elementy są mu najbardziej potrzebne. Na potrzeby księgowe i podatkowe w błyskawiczny plus łatwy sposób wystawicie Państwo dokumenty: PZ, WZ, PW, RW MM, korektę bądź remanent. LoMag obsługuje mnóstwo stanowisk jednocześnie, wiele kont pracowniczych plus magazynów – upraszcza to spójną pracę w całej firmie. Gwarantuje tworzenie tudzież edycję własnych etykiet towarowych, projektowanie własnych szablonów kodów kreskowych, eksport tudzież import z excela, obsługa pdf oraz co najważniejsze moduł zamówienia i faktury.

Wszelkie funkcje możecie Państwo przetestować w okresie próbnym – program można uruchomić w wersji demo ze wszystkimi dodatkami plus całkowitą wartością na 30 uruchomień. Po tym czasie podjąć należy decyzję o pozytywnym sfinalizowaniu LoMag.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 10.09.2018 06:17:20)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz