budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
26 kwietnia 2019 budconsult Kategorie: budconsult Usługi. Tagi: projekt strony internetowej dla niepełnosprawnych, projekt strony www dla niepełnosprawnych, Promoagency, strona dopasowana do osób niepełnosprawnych, i strona internetowa a niepełnosprawni. Brak komentarzy do Projekt strony www dla niepełnosprawnych
Projekt strony www dla niepełnosprawnych

Czy wśród was jest osoba, która ma problemy ze wzrokiem, słuchem lub jest niepełnosprawna? Czy zdajecie sobie sprawę, że jedynie w Polsce znajduje się około trzech milionów osób niepełnosprawnych? Warto pamiętać z jakimi oni zmagają się trudami w codziennym życiu! Czy Ty sobie wyobrażasz dzień bez Internetu? Dlatego projekt strony www dla niepełnosprawnych powinien być priorytetem każdej firmy!

Strona internetowa przyjazna dla niepełnosprawnych W jaki sposób dopracować stronę do osób, które mają problemy ze słuchem lub wzrokiem? Pierwszym krokiem będzie wprowadzenie doboru wielkości czcionki. Kolejny krok to uproszczenie nawigacji oraz wyglądu strony. Warto umożliwić poruszanie się po stronie za pomocą jedynie klawiatury. Projekt strony www dla niepełnosprawnych to nie jest nic nadzwyczajnie trudnego do wprowadzenia. Liczą się chęci i nieznaczna ilość pracy.

Co można jeszcze wprowadzić na stronie? Kontrast kolorystyczny również może być bardzo pomocny dla osób mających problemy ze wzrokiem. Napisy do materiałów audio to również krok milowy, dla osób niesłyszących. PromoAgency może przygotować cały projekt strony www dla niepełnosprawnych dla Ciebie! W trosce o komfort wielu z nas!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 16.12.2019 16:29:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz