budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
6 kwietnia 2018 budconsult Kategorie: budconsult Sprzęt komputerowy. Tagi: deathadder 4g, deathadder chroma sensor, myszka razer, razer deathadder 4g, i razer deathadder chroma sensor. Brak komentarzy do RAZER Deathadder 4G
RAZER Deathadder 4G

Odpowiednio dobrana myszka to istotny element wyposażenia sprzętu każdego gamera. RAZER Deathadder 4G to rozwiązanie wybrane przez najlepszych, cechujące się szybkością działania i i ergonomią. Warto więc dokładniej się mu przyjrzeć.

Najważniejsze informacje o produkcie

Mysz komputerowa RAZER Deathadder 4G wyposażona została w sensor 10000dpi i 5 przycisków. Zastosowane w niej rozwiązania zapewniają płynność przemieszczania i precyzję, niezależnie od tego czy ruchy są bardzo szybkie czy powolne. Przesunięcie myszy może osiągnąć wartość nawet 200 cali na sekundę i przyspieszenie 50G. Jej kształt został dopasowany do prawej dłoni, a gumowe panele boczne zapewniają pewny chwyt. Esteci i moderzy z pewnością docenią możliwość dopasowania barwy podświetlenia. Wybór jest bardzo duży, bo aż 16,8 mln kolorów. Wygodną konfigurację umożliwia dołączone oprogramowanie.

Gdzie znajdę ten produkt?

RAZER Deathadder 4G dostępna jest w sklepie internetowym extreme-PC na stronie https://www.extreme-pc.pl/razer-deathadder-chroma-sensor-4g-myszka-gamingowa,id96664.html. Dobrze dopasowany sprzęt podnosi komfort gry. Wysokiej jakości mysz komputerowa to również pewność precyzji podczas dynamicznej rozgrywki. Przygotowując komputer do gier, nie można o niej zapomnieć.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 10.09.2019 04:46:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz