budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
16 stycznia 2019 budconsult Kategorie: budconsult Dom. Tagi: blacha dachowa, blachodachówka, dachówka, reklamacja blachy, Reklamacja blachy dachowej, i reklamacja dachu. Brak komentarzy do Reklamacja blachy dachowej
Reklamacja blachy dachowej

Często wiele osób zastanawia się się, jak wygląda i czy jest możliwa reklamacja blachy dachowej. Jest to produkt dość drogi, dlatego każdy liczy na dobrą jakość i bezproblemowość. Niestety czasem okazuje się, że blachy posiadają jakieś wady, bądź niszczeją tuż po zakupie. To, czy reklamacja blachy dachowej będzie uwzględniona zależy głównie od rodzaju uszkodzeń i sposobu w jakie powstały. Jeśli są to wszelkie deformacje, czy skazy powstałe z winy producenta nie powinno być żadnego problemu. Inaczej wygląda sprawa reklamacji, jeśli sami doprowadzimy do zniszczenia blachy.

Reklamacja blachy dachowej nie zawsze kończy się powodzeniem. Nieostrożność i brak stosowania się do zasad konserwacji, czy przechowywania blachy może szybko doprowadzić do uszkodzeń. Nigdy nie powinno się trzymać jej w wilgotnych miejscach. Jeśli nie zapewnimy odpowiednich warunków doprowadzimy do korozji i uszkodzenia lakieru. Nie powinniśmy także przechowywać blachy zbyt długo. Jeśli planujemy remont lub wymianę dachu najlepiej zakupić wszelkie materiały tuż przez planowaną budową, by nie trzymać arkuszy ułożonych warstwowo zbyt długo.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 12.12.2019 01:54:28)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz