budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
1 stycznia 2013 budconsult Kategorie: budconsult Części samochodowe, budconsult Motoryzacja, i budconsult Samochody. Tagi: naprawy resorów, resory, resory paraboliczne, i serwis resorów. Lokalizacje: mazowieckie, Żyrardów, Żyrardów, i żyrardowski. Brak komentarzy do Resory są niezwykle istotne dla sprawdzonego transportu
Resory są niezwykle istotne dla sprawdzonego transportu

Transportowcy to społeczność, która w ostatnim czasie rośnie niezwykle dynamicznie, głównie dzięki szerszej dostępności aut transportowych – odkąd polska rozpoczęła uczestnictwo w Unii Europejskiej, ciężarówkisą dużo tańsze i łatwiej dostępne. Ale łącznie z rosnącą popularnością środków transportu rośnie także zapotrzebowanie na serwis, w tym – najpopularniejsze resory. Resory są nader kluczowym elementem układów każdego samochodu – nie tylko – ciężarowego, dlatego że są odpowiedzialne za maksymalne obciążenie i poprawne zachowanie samochodu na drodze. Resory dzielimy na:

Resory w wozach transportowych są niezwykle znaczące, ponieważ pełnią dużo funkcji – są odpowiedzialne za ładowność samochodu, poprawność prowadzenia i zgodność z przepisami. Z tego powodu nie można nie pamiętać o prawidłowym serwisie – naprawy resorów winna wyłącznie ekipa posiadająca doświadczenie w naprawie resorów, ponieważ szkodliwe naprawy mogą być w przyszłości nadzwyczaj drogie.

Resory paraboliczne tworzą większą część rynku, bowiem są fabrycznym wyposażeniem wielu samochodów. W starszych samochodach można znaleźć również resory piórowe, jakkolwiek większość współczesnych samochodów ma resory sprężynowe. Powinno się podkreślić, że wbrew powszechnemu przekonaniu, dużo samochodów osobowych ma na swoim wyposażeniu również resory – choćby sportowy chevrolet corvette.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.0559299, Długość geograficzna: 20.465825600000016

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 08.09.2019 02:46:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz