budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
25 lutego 2019 budconsult Kategorie: budconsult Budownictwo. Tagi: prace ziemne Giżycko, Wykopy, i wykopy Giżycko. Brak komentarzy do Rozbiórki
Rozbiórki

Poważana i ceniona firma Handlowo-Usługowa Szymon Walentynowicz funkcjonuje niezmiennie od 1997 roku. Na stronie internetowej walentynowicz.com.pl. mogą Państwo zaznajomić się z atrakcyjną propozycją tej profesjonalnej firmy. Firma posiada wytwórnie betonu, która jest skomputeryzowana i obsługiwana przez doświadczoną załogę. Oferowane produkty to np. beton towarowy, zaprawy murarskie, płyty drogowe, trwały beton recepturowy, jak również stabilizacje.

W sprzedaży są też mieszanki kruszyw naturalnych i łamanych, żwiry, paski, pospółki. Firma Handlowo-Usługowa Szymon Walentynowicz posiada produkcję mieszanek kruszywa łamanego, produkcję mieszanek kruszywa naturalnego, produkcję żwirów, piasku płukanego i piasku sianego. W propozycji są prace ziemne, innymi słowy wykopy pod obiekty budowlane, drogi, fundamenty, rozbiórki, zasypanie wykopów fundamentowych, przygotowanie terenu pod Inwestycję, karczowanie terenów inwestycyjnych, przygotowanie dróg tymczasowych, czy przygotowanie placów składowych i manewrowych.

Ta fachowa firma realizuje roboty drogowe zarówno jako Generalny Wykonawca jak i firma podwykonawcza. Wykonuje warstwy nawierzchni z kruszyw niezwiązanych a także związanych spoiwami przy użyciu specjalistycznych układarek i walców drogowych z dużą wydajnością i dokładnością, układa pobocza z kruszyw specjalistycznymi układarkami.

Wszystkie prace realizowane są w mgnieniu oka, bardzo szybko i bezpiecznie. Zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Co ciekawe firma proponuje także kompleksowe usługi załadunkowe i przeładunkowe wraz z transportem we wskazane miejsce. Posiada zaawansowany technologicznie sprzęt, który umożliwia sprawne i terminowe usługi na obszarze całego kraju.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.10.2019 03:34:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz