budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
28 czerwca 2014 budconsult Kategorie: budconsult Marketing. Tagi: dystrybucja, kolportaż i ulotki. Lokalizacje: lubelskie, Poznań, Serokomla i łukowski. Brak komentarzy do Roznoszenie ulotek
Roznoszenie ulotek

Ulotki to istotna z najbardziej tradycyjnych i równocześnie efektywnych form reklamy bezpośredniej. Materiał marketingowy dociera bezpośrednio do rąk odbiorcy, zyskując chwilę, żeby wzbudzić jego uwagę i równocześnie nakłonić do zapoznania się opisaną ofertą. Wystarczającym będzie, że tylko część osób dokładniej przejrzy ulotkę, zaś następna część z nich skorzysta z propozycji, ulotki to tak niewielka inwestycja, że lekko ma szansę ona zwrócić się ze sporym zarobkiem.

Skutek kampanii opartej na ulotkach uzależniony jest od wielu czynników, zaś co najważniejsze przemyślanego projektu dostosowanego do potrzeb grupy zainteresowanych, jakości wyprodukowania reklamy, jak również prawidłowej ścieżki dystrybucji. Na początku obowiązkowo nieodzowna jest szczegółowa analiza grona potencjalnych odbiorców promowanego produktu czy usługi. Ich kategoria wiekowa, status społeczny, zainteresowania czy tryb życia rozstrzygają o tym, które teksty oraz obrazy okażą się w ich przypadku najlepsze. Swoje znaczenie ma również jakość materiału, a więc papier, jaki nie jest czuły na uszkodzenia oraz druk, jaki od dotyku palców nie będzie się rozmazywać. W sytuacji gdy takich aspektów się nie dopilnuje, łatwo zamiast dobrego wrażenia, wywrzeć złe, a przecież nie tego rodzaju powinien być rezultat akcji promocyjnej. Dobrze jest też starannie zbadać kwestię tego typu jak dystrybucja bezadresowa, jako że dobrze jest zadbać o fakt, żeby reklama trafiła precyzyjnie do tych osób, które prawdopodobnie mają szansę być nią zaintrygowane.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.379876, Długość geograficzna: 16.837827800000014

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 03.05.2018 05:26:03)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 04.06.2016 17:10:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz