budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
10 stycznia 2017 budconsult Kategorie: budconsult Domki nad jeziorem. Tagi: Domki letniskowe Sielpia Wielka, Domki Sielpia, Sielpia Wielka i tanie domki letniskowe. Brak komentarzy do Sielpia Wielka i domki letniskowe – tu każdy czuje się przyzwoicie!
Sielpia Wielka i domki letniskowe - tu każdy czuje się przyzwoicie!

Sielpia Wielka znajduje się na terenie Kielecczyzny. Jest jedną z wielu znajdujących się tam miejscowości, lecz myli się ten, kto sądzi iż jest taka jak dużo innych. Wręcz na odwrót – to miejsce ponadprzeciętne, gdzie oczy można nasycić cudownymi widokami, ducha ładnym otoczeniem, a płuca nieskazitelnie czystym powietrzem. Ośrodek Bartek do jakiego serdecznie zapraszamy został tak zlokalizowany, aby utworzyć perfekcyjne warunki do poznawania tej miejscowości. Nie ma mowy, by w Sielpi ktoś się nudził, najprzyzwoiciej jednakże spędzą tutaj czas osoby tęskniące za kontaktem z naturą oraz wielbiciele fauny oraz flory. Relaks, zapach drzew oraz bezdyskusyjna wolność – wszyscy, jacy za tym tęsknią powinni się wybrać od Sielpi!

Rozrywka oraz relaks wyczekują na każdego. to tutaj można:

• przemierzać liczne szlaki krajoznawcze – pieszo czy też na rowerze

• odwiedzić fenomenalne miejsca takie jak Jaskinia Raj w Chęcinach czy też Góra Świętej Katarzyny

• poszaleć w parku liniowym

• złowić okazałą rybę

• radować się smakami lokalnej kuchni

• pobawić się w klubach nocnych

• uprawiać sporty wodne

Gorąco zapraszamy zatem do Sielpi Wielkiej oraz do naszego Ośrodka. Bartek – bowiem tak się zwie, to bezpieczne oraz kameralne miejsce. Do wyboru dla odwiedzających nas gości są komfortowo wyposażone pokoje oraz domki letniskowe. Mamy również specjalną imprezową wiatę oraz miejsce na ognisko – żeby wieczory mijały jeszcze przytulniej. Ciesz się Sielpią Wielką oraz przybądź do BartkaTo właśnie w tym miejscu można przeżyć najpiękniejsze wakacje własnego życia. Każdy tutaj poczuje się kapitalnie, bowiem to miejsce każdego miło wita! Rodziny z dziećmi, grupki przyjaciół, wielbiciele piesków także – bo oraz czworonogi są mile widziane.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 31.03.2018 15:17:23)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 10.10.2017 23:24:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz