budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
22 września 2018 budconsult Kategorie: budconsult Usługi. Tagi: blachy mosiężne, płaskowniki aluminiowe, i walcówka miedziana. Brak komentarzy do Stal nierdzewna
Stal nierdzewna

Firma Metall-Expres od 2003 roku trudni się dystrybucją metali nieżelaznych, na terenie całej Unii Europejskiej. Domeną przedsiębiorstwa są wyroby z aluminium, mosiądzu i również miedzi. Co więcej firma trudni się też dystrybucją artykułów z brązu, ołowiu, cynku, cupalu i również stali nierdzewnej. W ofercie firmy można też znaleźć złom i pokrycia dachowe.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą wyrobów hutniczych, dla przemysłu energetycznego, lotniczego, mechanicznego, motoryzacyjnego, budowlanego i kolejowego. Wszelkie artykuły firmy, są najlepszej klasy, trwałe, solidnie wykonane, odporne na różne zewnętrzne czynniki.

W ofercie przedsiębiorstwa Metall-Express, można znaleźć m.in. blachy, taśmy, płaskowniki, profile, teowniki, ceowniki, kątowniki, druty, rury i tym podobne. Dostępne w ofercie blachy aluminiowe, są dostępne w dwóch wariantach – zimno i gorąco walcowane. Mogą one być wysyłane w zwojach albo w arkuszach, wedle uwag klienta. Dostępne są także w postaci gładkiej, jak i również wzorkowanej. Blachy te mogą być wykonane z aluminium niestopowego i również stopowego, o różnych stopniach utwardzenia. Można je nabyć w dowolnym rozmiarze i również w najbardziej nietypowych gatunkach.

Oprócz tego firma proponuje swoim klientom takie dodatkowe usługi jak:

foliowanie blach, przewijanie taśm, cięcie na wymiar prętów i rur, wykonywanie detali i własny transport zamówionego towaru. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i również firmy, działające w różnych branżach. Przedsiębiorstwo cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego że od lat świadczy usługi na wysokim poziomie i również gwarantuje produkt wysokiej klasy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 05.09.2019 05:09:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz