budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
4 kwietnia 2015 budconsult Kategorie: budconsult Agencje reklamowe. Tagi: packshot, projekty graficzne, Reklama Wołomin, studio graficzne, i Usługi reklamowe Wołomin. Brak komentarzy do Studio graficzne
Studio graficzne

Jeśli niegdysiejsze powiedzenie jest prawdziwe że „ludzie kupują oczami” szata graficzna i fotograficzna naszej firmy jest istotnym elementem na który młodzi właściciele firm powinni kłaść znaczny nacisk. Wybór studia projektowego które zajmie się tą stroną działalności jest bardzo kluczowy. Jest to sprawa na którą młodzi właściciele, dopiero co uruchamiający swoją działalność zwracają zadziwiająco małą uwagę. I tu bardzo użyteczne mogą być usługi wykonywane przez nasze podwarszawskie studio graficzne. Jesteśmy na lokalnym rynku reklamy od piętnastu lat. Przez ten czas udało nam się współtworzyć z wieloma firmami przy różnych pomysłach reklamowych i zdobyć dość duże doświadczenie w pracach wykorzystywanych w reklamie. Pracujemy na nowoczesnymsprzęcie graficznym i fotograficznym. Wykorzystujemy ciągle aktualizowane oprogramowanie graficzne a kalibracja sprzętowa pozwala nam na pierwszorzędne odwzorowanie barw przy fotografii produktowej i kreacjach graficznym. W ten sposób wymyślamy reklamy nie tylko oryginalne, ale co również ważne skuteczne marketingowo i najbardziej dopasowane do wskazanej grupy docelowej. W naszej ofercie znajdują się:

Projekty graficzne – wizytówek, pudełek, kalendarzy, banerów promocyjnych, katalogów, plakatów, ulotek reklamowych, etykiet samoprzylepnych, naklejek i wszelkich innych różnych druków.

Fotografie reklamową – katalogowe zdjęcia packshot, zdjęcia odzieży na manekinie typu duch, realizację sesji z udziałem modelek i modeli. Na potrzeby sesji fotograficznej organizujemy profesjonalny wizaż i stylizację. Przed opuszczeniem naszej siedziby fotografie poddawane są obróbce graficznej i korekcji kolorystycznej żeby sprostać standardom współczesnej fotografii reklamowej.

Nasze studio graficzne od prawie piętnastu lat działa w branży Reklama Wołomin. Wykonujemy usługi reklamowe Wołomin od ponad piętnastu lat. W naszej pracy kierujemy się estetyką i walorami wizualnymi by byli Państwo w 100% zadowoleni z naszych usług graficznych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając zarówno o estetykę jak i terminowość wykonywanych usług. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej gdzie zamieściliśmy najnowsze projekty i dokładną ofertę a następnie do kontaktu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 17.01.2020 04:12:51)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 13.10.2016 08:32:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz