budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
4 lipca 2019 budconsult Kategorie: budconsult Sport i turystyka. Tagi: góra Klimczok, Klimczok Szczyrk, Klimczok Szyndzielnia, szlak na Klimczok, i trasa na Klimczok. Brak komentarzy do Szlak na Klimczok
Szlak na Klimczok

Szukasz inspiracji, gdzie pójść zimną w góry? Warto wybrać miejsca, które są bezpieczne w zimowych warunkach. Szlak na Klimczok to jedno z takich miejsc, które nie jest bardzo wysokim wzniesieniem, a będzie stanowić satysfakcjonującą wycieczkę z przepięknymi widokami. Początek głównego szlaku na to wzniesie znajduje się w Szczyrku.

Góry zimą – jak się przygotować? Jeśli panujesz wyjść w góry zimą, pamiętaj o dobrym przygotowaniu. Przede wszystkim wysokie buty trekkingowe, które nie przemokną i będą miały antypoślizgową powierzchnię powinny być priorytetem. Dodatkowo odpowiednia, gruba kurtka, szalik, rękawiczki i czapka będą niezbędne. Pogoda w górach bywa kapryśna, nie warto z nią igrać. Idąc na szlak na Klimczok powinniśmy pomyśleć o rakach. Po mimo tego, że jest to nie zbyt wysokie wzniesienie, warto je zawsze mieć zimą przy sobie. Kolejnym elementem jest jedzenie. Zimą organizm wychładza się szybciej. Warto mieć ze sobą ciepłą herbatę w termosie oraz odpowiednie zapasy jedzenia. Na trasie szlaku na Klimczok spotkasz schronisko, jednak warto zawsze mieć przy sobie coś rozgrzewającego. Wejdź na blog My Na Szlaku, tam znajdziesz więcej informacji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 16.12.2019 12:28:30)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz