budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
2 czerwca 2014 budconsult Kategorie: budconsult Produkcja przemysłowa. Tagi: obróbka cnc, obróbka metali, obróbka skrawaniem, obróbka skrawaniem cnc i Tadex S.C.. Lokalizacje: Częstochowa, Częstochowa, Częstochowa i śląskie. Brak komentarzy do Tadex S.C. – obróbka metali
Tadex S.C. - obróbka metali

Przedsiębiorstwo Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b wykonuje profesjonalną obróbką metali i obróbką skrawaniem na wybitnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC jak również w obróbce skrawaniem metali w sposób tradycyjny powoduje, że oferta firmy Tadex S.C. jest nie do przebicia. Obróbka skrawaniem CNC to podstawowe nurty działania tej firmy. Załoga przedsiębiorstwa to wieloosobowy zespół działający w branży przetwórstwa metali od wielu lat. Wybitni eksperci firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie przetwarzania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. ma w ofercie również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego oraz detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki CNC (Computerized Numerica Contrl) to baza nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki użyciu maszyn CNC możliwe jest osiągniecie znacznie lepszych rezultatów obróbki skrawaniem i znacznie bardziej precyzyjnej dokładności skrawania metali niżeli sposoby tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Oprócz doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest nowoczesna flota w postaci nowoczesnych maszyn z przeznaczeniemdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Idealnie wyposażona hala produkcyjna wypełniona jest maszynami do skrawania metali oraz urządzeniami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Przedsiębiorstwo Tadex S.C. reklamuje swoją ofertę na istotnych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka skrawaniem CNC metali. Ich oferta prezentowana była między innymi na wystawach takich jak MIDEST 2014 Francja jak też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Urządzenia numeryczne do obróbki skrawaniem CNC jakimi skrawa firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

  • Centrum tokarskie EAGLE 25 mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
  • Automat tokarski CNC EAGLE MINI TURN mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
  • Automat tokarski CNC CNC HYUNDAI KIT 450 mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Centrum numerycznej obróbki tokarskiej DUGARD 42 TT (42 SUB) mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
  • Automat tokarski CNC KNUTH FANUC 0T mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat tokarski CNC TAKANG FANUC 0T mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat tokarski CNC WASHINO L-70 mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą przedsiębiorstwa Tadex S.C z Częstochowy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.7829291, Długość geograficzna: 19.04496819999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 26 (ostatnio: 22.11.2018 12:47:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz