budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
6 kwietnia 2019 budconsult Kategorie: budconsult Ubezpieczenia. Tagi: co to jest ubezpieczenie gap, gap ubezpieczenie, ubezpieczenie gap, ubezpieczenie gap cena, i ubezpieczenie gap czy warto. Brak komentarzy do Ubezpieczenie GAP
Ubezpieczenie GAP

Ubezpieczenie GAP chroni nas przed utratą wartości przez leasingowany samochód w skutek stłuczki, wypadku czy kradzieży. Obejmuje ono nie tylko zdarzenia drogowe, lecz także sytuacje mające miejsce podczas postoju, na parkingu czy w garażu. Zatem jeżeli na nasze auto spadnie gałąź i je uszkodzi, wówczas także nie będziemy stratni. Ubezpieczenie działa zarówno w przypadku szkody całkowitej, jak i tylko częściowej.

Ale jak działa? Otóż ubezpieczenie GAP pozwala na zwrot wartości pojazdu, którą utraciliśmy w wyniku szkody lub kradzieży. Wartość konkretnego samochodu nieustannie spada z każdym kolejnym dniem. W momencie powstania szkody, ubezpieczyciel zwraca zazwyczaj wartość samochodu w dniu, w którym uległo ono uszkodzeniu. Polisa GAP gwarantuje nam natomiast, że zostanie nam wypłacona całkowita wartość auta.

Czy jest o za co płacić? Niewątpliwie warto zdecydować się na ubezpieczenie GAP.Coraz częściej dochodzi bowiem do wypadków i stłuczek, co ma związek z rosnącym popytem na motoryzację. Wielu z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez auta. W momencie utraty go na jakiś czas powstaje spory problem. Dzięki proponowanemu rozwiązaniu bardzo szubko uzyskamy środki na zakup samochodu w podobnym standardzie, co dotychczas.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 27.06.2020 03:32:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz